Освітній Навігатор

101396195

Відійшов в історію 2018 рік, який був насичений подіями, напруженою працею та звершеннями. Але він залишиться для нас добрим спогадом, бо подарував радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід. Підводячи підсумки року, що минає, хочемо подякувати Всім педагогам за співпрацю та розуміння. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Від усієї душі зичу Вам миру, великого людського щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

Веселого Різдва та щасливого Нового року! З повагою, колектив Рівненської ОУНБ

Учителі англійської мови мають унікальну можливість стати учасниками першого альтернативного способу підвищення рівня педагогічної майстерності!Перша MM Publications Teacher Training Winter School відбудеться 8-12 січня 2018 року в місті Івано-Франківськ.

Програма заходу передбачає лекційні та практичні заняття з фокусом на навчання учнів молодшої, середньої та старшої шкільних ланок.

 

Детальніше...

Розширюючи освітні пропозиції для українських студентів, польсько-українська освітня програма «ОсвітаПоль» налагоджує плідні партнерські відносини лише з кращими навчальними закладами, що мають високі рейтинги та гарні показники.

Цьогоріч програма поповнила свою скарбничку академією імені Яна Длугоша, що знаходиться в місті Ченстохові. Цей навчальний заклад, безсумнівно, заслуговує на увагу українських абітурієнтів та їх батьків.

http://osvita.ua/abroad/higher_school/poland/58643/

У 2018 році державна підсумкова атестація в старшій школі відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідно, випускникам шкіл, незалежно від бажання продовжити навчання у закладах вищої освіти, необхідно буде складати шкільні іспити за технологією ЗНО. Пропонуємо учасникам тестування ознайомитись з найбільш актуальною інформацією щодо проведення тестування.

Пробне зовнішнє оцінювання 

 

Детальніше...

Міністерство освіти і науки звернулось до навчальних закладів з проханням надати організаційну підтримку Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії». Відповідний лист підписаний заступником міністра Павлом Хобзеєм.

Олімпіада буде проведена за ініціативи Громадської ради при МОН з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями на базі Острозької академії.

Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії» для учнів 7-11 класів закладів середньої освіти, учнів закладів професійно-технічної освіти та студентів закладів вищої освіти відбудеться 27 квітня, а для дітей дошкільного віку та учнів 1-6 класів - 1 червня 2018 року.

 

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше