Освітній Навігатор

У Харкові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодше. Змагалося понад 600 учасників. Серед переможців Рівненщини учні Костопільського обласного ліцею спортивного профілю. Юрій Ткачук  у двох дисциплінах став переможцем змагань. Подолав 1500м за 4:18.99 та 3000м  за 9:27.85. Яна Боровець здобула бронзу з бігу, подолавши  3000м. за 10:25.22,  та зайняла четверте місце на дистанції 1500м з результатом 4:49.77.

 

Детальніше...

На Рівненщині пройшов Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «Козацький гарт». Змагання проходили у с. Пляшева Радивилівського району.  Приймали участь 15 команд із різних районів та ОТГ. Разом близько 200 учасників.

У підсумку, компетентним журі було визначено трійку переможців. Серед них: Крупецька  ЗОШ Крупецької об’єднаної територіальної громади, Масевицька ЗОШ Рокитнівського району, Людинська ЗОШ Дубровицького району.

 

Детальніше...

Іноземні мови будуть інтегровані у межах наскрізних тем – коли у певний період діти протягом усього часу вивчають одну й ту саму тематику, наприклад, школу. Про це, під час зустрічі з іноземними партнерами, сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Разом з тим міністр зазначила, що міжпредметної інтеграції не передбачається.

«Іноземні мови залишатимуться окремим предметом», - пояснила Лілія Гриневич.

 

Детальніше...

Учні-учасники мовного табору Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» вирішили влаштувати поїздку до Вербівського озера та показати красу поліського краю для волонтера з Камеруну Сідоні.

Учні англійською  розповідали волонтерці про різноманітність рослин, тварин, ягід та дерев у лісі. Після прогулянки лісом, усі разом розвели багаття та зварили смачної юшки. Згодом, вчителі та учні грали у рухливі ігри «Dog», «Twister» тощо.

http://www.rvosvita.org.ua/

Вступ у вищі навчальні заклади у 2017 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1236 від 13 жовтня 2016 року.

Вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

 

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo