Освітній Навігатор

Перезавантаження змісту освіти (курикулярна реформа) ставить нас перед нагальною необхідністю здійснення інтеграції низки навчальних предметів. Зокрема йдеться про об’єднання української літератури та зарубіжної літератури в єдиний предмет «Література» та об’єднання фізики, хімії, географії та біології – у предмет «Природничі науки» («Природознавство» у 1-6 класах, та у 10-12 класах неприродничих профілей) за аналогією із загальноприйнятим у світі навчальним курсом «Science». У 7-9 класах передбачається інтеграція змісту освіти, без об’єднання предметів. Про підсумки дискусії, присвяченої

Детальніше...

Переважна більшість педагогів прагне змінити практику своєї роботи, аби сприяти активному навчанню учнів і розвитку в них критичного мислення. Вони хочуть, щоб учні не просто запам’ятовували навчальний матеріал, а й запитували, досліджували, творили, вирішували, інтерпретували та дебатували за його змістом.

Детальніше...

Міністерство освіти проводить ретельний аналіз змістової частини навчально-методичної літератури, що видана впродовж 2012-2016 років та має відповідний гриф відомства. Відповідний наказ підписаний першим заступником міністра освіти Володимиром Ковтунцем.

Згідно з документом, перевірка здійснюється на предмет відповідності навчальної літератури реаліям сучасності.

 

Детальніше...

  Мы вчера много говорили об атмосфере образовательных территорий. С учениками, с учителями, с родителями. Такой был день.   

Становится все сложнее пережевывать именно пафос, прикрывающий нежелание изменяться.

- Добавьте часы литературы - мы перечитаем всю литературу мира!

- Треба ще більше мови і літератури, краще втричі, бо діти мають шанувати і бути патріотами!

 

Детальніше...

Опитування на тему "Медіаграмотність, демократичні цінності та громадська активність школярів" серед школярів-підлітків не проводитиметься, оскільки лист-рекомендація відкликаний Міністерством освіти. Про це йдеться у заяві відомства щодо ситуації, яка сталась після розголосу інформації про рекомендоване МОН опитування серед школярів, де дітей просили визначити свою позицію стосовно суперечливих тверджень.

 

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Герметизация швов дома теплый шов герметизация межвенцовых швов.