Освітній Навігатор

 Не пройшло й десяти тижнів навчання учнів у нових для них класах поточного навчального року, а вони, після завершення предметних олімпіад у своєму закладі, починають змагатися на районному та міському рівні.

Освітяни, для яких принципи академічної добропорядності є чимось більшим, ніж лише красива риторика/патетика чи зручним прикриттям тіньових оборудок на «ярмарку інтелектуального самохвальства», давно критикують недоліки проведення шкільних предметних олімпіад.

Детальніше...

Скандальна навчальна програма курсу "Сімейні цінності" та матеріали до неї будуть перевірені на предмет науковості та недискримінації. Відповідне звернення, за повідомленням прес-служби МОН, дала міністр освіти Лілія Гриневич.

У Міністерстві освіти наголошують, що вважають своїм обов’язком дотримання принципів науковості та недискримінації.

 

Детальніше...

 Батьки восьмикласників не повинні купляти підручники самостійно – держава надрукувала 120% накладу від реальної потреби. Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

Зокрема, у відомстві повідомляють, що друк підручників для восьмих класів, який було здійснено за кошти державного бюджету, повністю завершено. 87,1% підручників доставлено до департаментів/управлінь освіти і науки обласних держадміністрацій, які мають надати книжки школам.

Детальніше...

У новому законопроекті «Про освіту» передбачена множинність форм вибору підвищення кваліфікації для вчителів. Про це на конференції сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич, повідомляє УНН.

"Система підвищення кваліфікації базується на інститутах післядипломної освіти вчителів. Кожен вчитель раз на 5 років зобов’язаний пройти курси підвищення кваліфікації. На жаль, через те, що ці інститути не мали достатньої конкуренції - вони не мали ніякої мотивації, особливо підіймати якість цього підвищення кваліфікації", - зазначила міністр.

 

Детальніше...

Уряд закладає у проекті бюджету на 2017 рік збільшення заробітних плат освітянам та лікарям на 20-30%, що співпадає з можливостями національної економіки. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду у середу.

"Питання йде про збільшення заробітних плат: і в освіті, і охороні здоров'я від 20 до 30% буде забезпечено таке збільшення", - сказав Гройсман.

Прем’єр також продемонстрував показники, які уряд закладає у проекті бюджету на 2017 рік.

 

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Рюкзаки Кайт 2017 школьные Рюкзаки.