Освітній Навігатор

Український центр оцінювання якості освіти зафіксував випадок фальсифікації сертифікату зовнішнього тестування 2009 року.

Інформація про цей інцидент надійшла від приймальної комісії Національного авіаційного університету.


Детальніше...

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

 Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров'я здійснюватиме посилений контроль за достовірністю видачі медичних довідок абітурієнтам.

Про це йдеться у листі МОН до керівників вищих навчальних закладів N1/9- 470 від 10.07.09.

 

Детальніше...

 Міністерство освіти і науки України (МОН) опублікувало перелік пільг, якими можуть скористатися абітурієнти під час вступу до ВНЗ у 2009 році.

Детальніше...

Сьогодні, 25 червня, Президент України Віктор Ющенко проведе зустріч з лідерами незалежного зовнішнього оцінювання. До участі у зустрічі з Главою держави запрошені ті випускники шкіл з усієї України, які показали найкращі результати під час тестування з оцінювання навчальних досягнень.

Детальніше...

 Президент України Віктор Ющенко вимагає від Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко розпочати фінансування програм молодіжної політики і підтримки молодіжних організацій. Про це йдеться в листі В.Ющенка до Ю.Тимошенко, повідомляє прес-служба Глави держави.

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше