Освітній Навігатор

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
 Сьогодні, 21 травня, презентовано результати рейтингу українських ВНЗ Компас-2009, ініційованого компанією СКМ за підтримки Фонду Ріната Ахметова Розвиток України, у партнерстві з журналом Корреспондент і щоденною газетою Сегодня.

Детальніше...

У середу, 20 травня 2009 року, у приміщенні Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру відбудеться урочисте  засідання  підсумкової сесії Рівненської Малої академії наук  учнівської молоді.

У засіданні  підсумкової сесії Рівненської Малої академії наук учнівської молоді візьмуть участь представники обласної та міської влади, науковці.

Початок заходу об 11 год.
 Фестиваль проводиться за підтримки Президента України та Кабінету Міністрів України. Організатори фестивалю: Національна академія наук України, Міністерство освіти і науки України, Академія медичних наук України, Академія педагогічних наук України, Українська академія аграрних наук, Академія правових наук України, Академія мистецтв України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «КПІ». Партнери фестивалю: представництво Британської Ради в Україні, Французький культурний центр Відділу культури та співробітництва Посольства Франції в Україні, Німецька служба академічних обмінів (DAAD), Великий конференц-зал НАН України.

Детальніше...

Затверджено дати проведення спеціальної сесії зовнішнього незалежного оцінюванняМіністерством освіти і науки України затверджено дати проведення спеціальної сесії зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які зареєструвалися, але через об’єктивні причини не змогли його пройти в період із 6 травня до 5 червня 2009 р. або щодо яких було порушено процедури проведення зовнішнього оцінювання, підтверджені рішеннями регламентних комісій регіональних центрів оцінювання якості освіти (наказ від 14.05.2009 №399 "Про спеціальну сесію зовнішнього незалежного оцінювання").

Детальніше...

 Шановні захисники Вітчизни! Прийміть сердечні поздоровлення до свята Дня захисника Вітчизни від редакції "Освітнього навігатору" .

 

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше