Освітній Навігатор

 Возможно, формат этой картинки не поддерживается браузером.Студентські та молодіжні організації країни вимагають від Президента, Прем’єр-міністра  та Міністра освіти і науки повного призупинення дії постанови № 369 та розпорядження № 416-р Кабінету Міністрів, а також наполягають на проведенні консультацій з молоддю з приводу значених документів. Проте згоди на повноформатні перемовини влада поки не дає.

Детальніше...

 7-9 травня 2009 року у Львові, в Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17), відбудеться Друга спеціалізована виставка-семінар освітніх технологій, навчальної та методичної літератури і закладів освіти "Освіта-2009". Виставка буде працювати з 9:00 до 20:00.

Детальніше...

23 квітня, о 12.00 год. розпочнеться прес-конференція Міністра освіти і науки України Івана Олександровича Вакарчука (у приміщенні конференц-зали Національного університету водного господарства та природокористування (м.Рівне, вул.Соборна, 11, 1 поверх).

Детальніше...

Станом на 27 квітня 2009 року Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) та його регіональними підрозділами офіційно зареєстровано 3758 громадських спостерігачів. Ще 3952, згідно з наказом Міністра освіти і науки України, мають делегувати адміністрації вищих навчальних закладів. Таким чином, загальна кількість спостерігачів на сьогодні складає близько 8 тисяч осіб, повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

Детальніше...

Якість підготовки фахівців, подальший розвиток освіти та досягнення економічного відродження обговорювали на нараді "Розвиток стратегічного партнерства з роботодавцями та підвищення якості кадрового забезпечення галузей економіки України", що відбулась в Міністерстві освіти і науки. У засіданні взяли участь роботодавці, експерти, представники бізнес-асоціацій, міністерств, Державного центру зайнятості, профспілок, керівники вищих навчальних закладів та наукових установ.

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше