Освітній Навігатор

Майбутні абітурієнти готуються до зовнішнього оцінювання, проходячи спеціальні тренувальні тести в режимі онлайн. На сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.lvtest.org.ua) за останні два місяці комп'ютерне тестування пройшли п'ятдесят тисяч українців, із них 74 особи показали максимальний результат. Про це повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

Детальніше...

 Помер відомий український письменник Павло Загребельний. Письменнику було 84.

Останні роки він хворів і практично не виходив з дому. Перу класика української літератури належать близько 20 романів. Найпопулярніші серед них - "Диво", "Тисячолітній Миколай", "Я - Богдан", і, звичайно, "Роксолана".

Детальніше...

Польсько-американський Фонд Свободи та Польсько-американська Комісія Фулбрайта оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Вірменії, Азербайджану, Грузії, Казахстану і Молдови на отримання стипендій імені Лейна Кіркланда у 2009/2010 навчальному році.

Головною метою Стипендіальної програми імені Лейна Кіркланда (Lane Kirkland Scholarship Program) є поширення польського досвіду у сфері системної трансформації. Програма реалізується в рамках двосеместрової навчальної програми (для осіб з вищою освітою) у вищих навчальних закладах Польщі, а також 2-4 тижневих професійних стажувань у державних та приватних установах і організаціях.
 

Детальніше...

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Нещодавно Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук звернувся до ректорів ВНЗ з ініціативою розпочати кампанію з популяризації української мови в університетах і запропонував "перехресний" обмін викладачами та студентами між вищими навчальними закладами. Так, за задумом міністра освіти, львівські професори викладатимуть у донецьких інститутах, а франківські студенти складатимуть заліки в одеських університетах. "Ефект" присутності в мовному середовищі дозволить краще вивчити українську і подолати смугу мовного відчуження та бар’єрів.

Детальніше...

 Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук звернувся до ректорів вищих навчальних закладів з ініціативою розпочати утвердження державної мови у вищих навчальних закладах із національної програми динамічного "перехресного" обміну викладачами та студентами між вищими навчальними закладами з різних за мовним домінуванням регіонів країни.

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo