Освітній Навігатор

 Молодіжні організації домоглися реєстрації законопроекту щодо відстрочок в оплаті за навчання студентів-контрактників. Під розробкою молодих лідерів підписалися народні депутати майже усіх фракцій парламенту.

Детальніше...

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
На сайті Історична Волинь представлено відео фільм про історію Волинського краю (створений каналом "Інтер").
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

 Відстрочки в оплаті за навчання можна отримати і зараз, але після внесення змін до Закону «Про вищу освіту» домовлятися студентам буде легше. Про це у четвер розповіли представники молодіжних організацій під час Круглого столу в інформаційному агентстві УКРІНФОРМ. Молоді лідери також презентували власну розробку – проект відповідного законопроекту, вже підписаний народними депутатами майже усіх фракцій парламенту.

Детальніше...

Міністерство освіти і науки зобов'язало підконтрольні йому вищі навчальні заклади делегувати спостерігачів для роботи на пунктах зовнішнього незалежного оцінювання. Такими спостерігачами можуть бути проректори, декани та завідувачі кафедр.

Детальніше...

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Відповідно до рішення Державної акредитаційної комісії у 2008 році анульовано ліцензії та припинено освітню діяльність 37 ВНЗ України та їхнім філіям. Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Зокрема, ліценції втратили такі вищі навчальні заклади:

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше