Освітній Навігатор

 62-ою Генеральною Асамблею Організації Об’єднаних Націй за ініціативи Міжнародної астрономічної спілки та ЮНЕСКО 2009 рік оголошено Міжнародним роком астрономії. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Детальніше...

26 грудня 2008 року Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про Державний бюджет України на 2009 рік". На проведення в 2009 році зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти в Державному бюджеті передбачено близько 81 млн грн.

Детальніше...

 На період від 8 січня до 8 лютого 2009 року у Міністерстві освіти і науки України працюватиме консультаційний телефон "Зимова екзаменаційна сесія 2008/2009 навчального року" за номером (044) 486-13-16.
 
"Гаряча телефонна лінія" створена для забезпечення належного контролю за проведенням зимової екзаменаційної сесії 2008/2009 навчального року у вищих навчальних закладах та оперативного реагування на можливі факти порушень і зловживань, а також надання інформаційної і методичної допомоги студентам, викладачам та іншим категоріям громадян.

Детальніше...

 Щиро зичимо Вам щастя, добра і злагоди. Нехай у кожній українській родині панують мир і спокій. Нехай рік прийдешній буде у всіх відношеннях кращим від попереднього. У новому 2009 році бажаємо усім Вам невичерпного життєвого оптимізму, злагоди і достатку, дивовижних звершень та приємних несподіванок долі.

Нехай рік новий буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

 Дорогі українці! Любі діти!

Щиро вітаємо вас із зимовою казкою - з Днем Святого Миколая!

19 грудня - найсвітліше і найрадісніше українське свято. Цього дня наші оселі сповнені радістю, світлом, теплом і добрими сподіваннями-надіями. Кожен у пошепках темноти чекає на маленьке диво, здійснити яке може лише Святий. Особливо надії на Миколая покладають наші діти, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню втаємничену мрію.

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo