Освітній Навігатор

На Рівненщині визначено найкращих педагогів. Протягом двох днів вони змагалися в обласному етапі всеукраїнського конкурсу „Вчитель року”, що організовується вже 19-й раз. Учителі проводили уроки, демонстрували свій досвід, вміння, навички, методики викладання. Нагородження переможців відбулося у НОК „Рівненський обласній ліцей-інтернат”. Перемогу розділено у п’яти номінаціях: „українська мова та література” (Наталія Подранецька), „інформатика” (Олександр Москалюк), „фізика” (Людмила Гром), „англійська мова” (Жанна Гень), „музика” (Оксана Матюшенко).
Переможці отримали грошові премії від голови РОДА Віктора Марчука та голови обласної ради Олександра Данильчука. Подарунком для решти учасників стане поїздка в Карпати у березні.

Президент України Віктор Ющенко підписав Указ №114/2009 від 2 березня 2009 року "Про відзначення державними нагородами України" ряд працівників освіти України.

Нагороди присвоєно "за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, високу педагогічну майстерність, підготовку переможців і призерів міжнародних учнівських олімпіад 2008 року".

Детальніше...

11 лютого 2009 року Рівненська Мала академія наук (МАН) учнівської молоді прийняла участь у „круглому столі” на тему: „Навчальна та дослідницька діяльність учнів загальноосвітніх шкіл України в галузі „Енергоефективність та екологія”.

 

Детальніше...

Студенти, що навчаються на контрактній основі і не мають можливості заплатити за своє навчання, можуть взяти кредит у Міністерства освіти. Студентів, що не можуть оплачувати за навчання за контрактом стає в Україні все більше. За даними Міносвіти, більше 1,5 млн українських студентів здобувають освіту в навчальних закладах на платній основі.

Детальніше...

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Пропонуємо відвідати віртуальні виставки, які розміщені на сайті Рівненської державної обласної бібліотеки

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше