Освітній Навігатор

Майже два роки готувались до цієї події юні літератори і журналісти, митці пензля і фото та авторської пісні. За цей час обдаровані хлопчики і дівчата поліського краю мали змогу надрукувати свої твори у багатьох обласних та всеукраїнських виданнях і навіть у літературно-мистецькому журналі-газеті для школярів «Сузір’я». А ось юна рівненчанка  Ольга а   Росоловська у серії “Бібліотечка Малої академії літератури і журналістики» цього року видала аж дві книги з доволі цікавими назвами: «Посварилась гарбузиха»  і «В гостях у барвінка». У цій же серії побачила світ перша книжечка «До небес я ручки зношу» рівненської школярки Тетянки Царук.

 

 

Детальніше...

Доцент кафедри людських ресурсів і організаційної динаміки Університету Калгарі (Канада) Пірс Стіл (Pіers Steel) написав книгу, присвячену проблемі людської повільності.

У книзі за назвою "Рівняння повільності: Сьогоднішні проблеми завтрашнього дня" (The Procrastіnatіon Equatіon: Today's Trouble wіth Tomorrow) Стіл запропонував рівняння, що пояснюють, чому люди воліють не займатися справами відразу, а відкладати їх на більш пізній час.

 

Детальніше...

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Рівненська Мала Академія Наук нещодавно заключила контракт з компанією “Наноконсалт на підготовку місцевих спеціалістів з нанотехнологій.
“Я із захопленням підтримав таку перспективу, — повідомив директор Рівненської малої академії наук Олександр АНДРЄЄВ. — Сам, як дослідник у галузі сучасних технологій, активно підтримую ідею впровадження нанотехнологій у вітчизняну економіку. У нас спостерігається “старіння кадрів”, які не хочуть змінювати виробництво. Отож будемо змінювати свідомість”.

Детальніше...

 04 грудня 2008 року о 12.00 год. в приміщенні Рівненського Будинку вчених (м.Рівне, вул.С.Петлюри, 17) відбудеться прес-конференція «Організація  проведення зовнішнього незалежного тестування для абітурієнтів вищих навчальних закладів 2009 року» за участю начальника управління освіти і науки облдержадміністрації І.Вєтрова, директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Л.Середяк, заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Г.Майборської, проректора з моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти П.Ковальчука.
1 грудня 2008 року розпочалася реєстрація учасників зовнішнього оцінювання 2009 року. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2008-2009 навчального року та особи, які здобувають повну загальну середню освіту екстерном, реєструються учасниками зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах реєстрації, створених на базі загальноосвітнього навчального закладу, у якому вони навчаються й проходитимуть державну підсумкову атестацію.

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo