Освітній Навігатор

Польсько-американський Фонд Свободи та Польсько-американська Комісія Фулбрайта оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Вірменії, Азербайджану, Грузії, Казахстану і Молдови на отримання стипендій імені Лейна Кіркланда у 2009/2010 навчальному році.

Головною метою Стипендіальної програми імені Лейна Кіркланда (Lane Kirkland Scholarship Program) є поширення польського досвіду у сфері системної трансформації. Програма реалізується в рамках двосеместрової навчальної програми (для осіб з вищою освітою) у вищих навчальних закладах Польщі, а також 2-4 тижневих професійних стажувань у державних та приватних установах і організаціях.
 

Детальніше...

 Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук звернувся до ректорів вищих навчальних закладів з ініціативою розпочати утвердження державної мови у вищих навчальних закладах із національної програми динамічного "перехресного" обміну викладачами та студентами між вищими навчальними закладами з різних за мовним домінуванням регіонів країни.

Детальніше...

26 грудня 2008 року Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про Державний бюджет України на 2009 рік". На проведення в 2009 році зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти в Державному бюджеті передбачено близько 81 млн грн.

Детальніше...

 62-ою Генеральною Асамблею Організації Об’єднаних Націй за ініціативи Міжнародної астрономічної спілки та ЮНЕСКО 2009 рік оголошено Міжнародним роком астрономії. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Детальніше...

 Щиро зичимо Вам щастя, добра і злагоди. Нехай у кожній українській родині панують мир і спокій. Нехай рік прийдешній буде у всіх відношеннях кращим від попереднього. У новому 2009 році бажаємо усім Вам невичерпного життєвого оптимізму, злагоди і достатку, дивовижних звершень та приємних несподіванок долі.

Нехай рік новий буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше