Освітній Навігатор

1 грудня 2008 року розпочалася реєстрація учасників зовнішнього оцінювання 2009 року. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2008-2009 навчального року та особи, які здобувають повну загальну середню освіту екстерном, реєструються учасниками зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах реєстрації, створених на базі загальноосвітнього навчального закладу, у якому вони навчаються й проходитимуть державну підсумкову атестацію.

Детальніше...

28 листопада у Києві пройде завершальний етап конкурсу "Студент країни 2008". Серед тисячі бажаючих цього року нагородять трьох кращих студентів, які проявили себе в спорті, мистецтві та громадській діяльності.

Детальніше...

Польща посідає перше місце в Європі за доступністю вищих навчальних закладів, пише в середу польська газета "Річ Посполита", посилаючись на результати дослідження базованого в Брюсселі аналітичного центру "Лісабонська рада" (Lіsbon Councіl).

"Із всіх країн, які ми досліджували, саме в Польщі навчання й вступ до університету є найпростішим", - сказав Пауль Хофхайнц, глава "Лісабонської ради".

Детальніше...

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
В Рівненській області покращилася ситуація з будівництвом та ремонтом навчальних закладів. У районних бюджетах передбачено 35 мільйонів гривень на капітальні ремонти навчальних приміщень. Про це розповів начальник Рівненського обласного управління освіти і науки Іван Вєтров.

Детальніше...

Фонд Віктора Пінчука розпочинає нову програму "Всесвітні студії" (World Wide Studies), в ході реалізації якої 500 українських студентів отримають магістерську освіту у кращих світових університетах. Для цього Фонд виділить близько $30 млн впродовж п'яти років.

Мета програми - сприяти формуванню сучасних українських професійних еліт. Вже сьогодні багато українських галузей потребують сучасних спеціалістів, які володіють передовими світовими технологіями та спроможні реформувати ці галузі.

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше