Освітній Навігатор

З нагоди Дня студента 10-13 листопада 2008 року відбудеться XI Міжнародний фестиваль-конкурс "Барви осені - 2008".

Мета заходу: активізація культурного життя студентської молоді та зміцнення творчих і дружніх стосунків між студентами різних ВНЗ України, популяризація серед молоді змістовного культурного дозвілля та обміну досвідом між творчими колективами, пропаганда студентського життя серед молоді.

Детальніше...

14 листопада 2008 року з 12.00 год. до 16.0 год. в Палаці культури та спорту "Хімік" (за адресою: м.Рівне, вул.Кн.Острозького,1)
відбудеться Марафон робітничих професій.
У програмі Марафону: зустріч представників хімічної та металообробної промисловості (ВАТ "Рівнеазот", ЗАТ "Агроресурс", ВАТ "РЗВА - Електрик") з безробітною та учнівською молоддю; зустріч представників швейної та харчової промисловості (ВАТ "Рівнестиль", ВАТ "Рівненська кондитерська фабрика") з безробітною та учнівською молоддю; презентація Технічного коледжу НУВГП, Рівненського професійного ліцею,
Рівненського професійного ліцею сфери побуту, Рівненського торгово - професійного ліцею, Вищого професійного училища №1,
центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості; збори батьків, педагогічних працівників, фахівців служби зайнятості - "З турботою про майбутнє"; робота консультаційних пунктів служби зайнятості, роботодавців, навчальних закладів.
  15 жовтня у приміщенні Рівненської державної обласної бібліотеки відбулась міська наукова-практична конференція педагогічних працівників за спадщиною В. О. Сухомлинського. Проведення конференції було ініційовано Управлінням освіти Рівненського міськвиконкому.
14-15 листопада у Києві відбудеться фестиваль незалежної студентської преси14-15 листопада у Києві відбудеться довгоочікуваний Третій фестиваль незалежної студентської преси. Організаторами заходу традиційно виступає Спілка ініціативної молоді (CІМ) та Студентська рада Києва (СРК).

Детальніше...

З 30 жовтня по 01 листопада 2008 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Рівненського державного гуманітарного університету відбудеться Всеукраїнська  науково-практична конференція «Підготовка вчителя  як  конкурентноспроможного фахівця  в умовах модернізації  освіти в Україні: проблеми,  пошуки, перспективи», організатором якої виступає Інститут інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Інститут проблем виховання Академії педагогічних наук України, Рівненський  державний гуманітарний університет та Рівненський обласний  інститут  післядипломної  педагогічної  освіти.

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo