Освітній Навігатор

 Нобелівський комітет Королівської шведської академії наук у Стокгольмі оголосив ім'я лауреата Нобелівської премії з літератури 2008 року. Ним став французький письменник Жан Марі Гюстав ле Клезіо (Jean-Marie Gustave Le Clezio).

Розмір премії складе 10 млн шведських крон (приблизно 1,4 млн доларів США).

Детальніше...

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
У рамках «Проекту адаптації немісцевої молоді» за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту, РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» в Рівному 8 жовтня відбудеться захоплююча гра «КВЕСТ по-рівненськи». Квест розпочнеться о 15.00.

Детальніше...

ПРИСВОЇВ ПОЧЕСНІ ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти, підготовку кваліфікованих кадрів, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників освіти постановляю Президент Віктор Ющенко:

БРЕЧКУ Андрію Андроновичу — старшому майстрові Вищого професійного училища №1 міста Рівне;

СОЧИНСЬКІЙ Наталії Іванівні — директорові Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27;

ЧУМАКУ Саві Васильовичу — директорові Великомежиріцького навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня — гімназія».

Детальніше...

Напередодні Дня працівників освіти вже традиційно влада відзначає кращих учителів. Грамоти та премії від керівників Рівненського району вручили й представникам шкіл, які перемогли у районному етапі конкурсу-огляду на кращий навчальний заклад року та на кращий дошкільний навчальний заклад.

Детальніше...

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Міністр освіти й науки України Іван Вакарчук затвердив Календарний план зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, що виявили бажання поступати до вищих навчальних закладів України в 2009 році. Відповідний наказ №898 міністр освіти підписав 2 жовтня.

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo