Освітній Навігатор

Всі пільги, що надавалися ВНЗ абітурієнтам для позаконкурсного вступу, будуть скасовані під час вступної кампанії 2009 року. Про це заявив Міністр освіти й науки України Іван Вакарчук.

За словами Вакарчука, поступити до ВНЗ за пільгами зможуть тільки діти з особливими потребами.

 

Детальніше...

На 90-му році життя помер російський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури Олександр Ісайович Солженіцин. Солженіцин народився 11 грудня 1918 року, і життя його було довгим та повним протиріч.

 

Детальніше...

ПП „КОНТУР ПЛЮС” пропонує серію мультимедійних підручників.
Серія підручників тематично повністю відповідає шкільному курсу предмету, значно збагачуючи його виклад засобами мультимедіа. Сучасні технології та дружна ігрова форма викладу навчального матеріалу створюють комфортне середовище для навчання. Це суттєво підвищує швидкість і якість засвоєння матеріалу, бажання вчитись. Продукт створений у співпраці заслужених педагогів і досвідчених режисерів. Тексти озвучені професійними акторами, супроводжені музикою та звуковими ефектами. У мультимедійних підручниках використана велика кількість відеофрагментів, комп’ютерної графіки й анімації, фото, малюнків.

Детальніше...

 У п'ятницю з 12:00 до 14:00 українці зможуть спостерігати за частковим сонячним затемненням. На жаль, повне сонячне затемнення побачити не доведеться.

 

Детальніше...

Вітаємо Вас на нашому „Освітньому навігаторі”! Сайт створений Рівненською державної обласною бібліотекою, Обласної бібліотекою для юнацтва, Обласною дитячою бібліотекою. В пропонованих розділах Ви знайдете різноманітну інформацію з мережі Інтернет, каталог веб-посилань на ресурси освітньої тематики, матеріали підготовлені обласними бібліотеками. Завітайте також в розділ „Освітня Рівненщина”. Тут представлений кращий досвід педагогів та дослідницькі роботи учнів регіону. Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці! Працюємо разом з метою наближення вітчизняної освіти до європейських стандартів! 

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo