Освітній Навігатор

Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000" оголосив ІІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс "Новітній інтелект України". Участь в якому можуть взяти молоді дослідники, соціально активні та підприємливі люди, які небайдужі до майбутнього України, і вік яких не перевищує 35 років. Про це повідомляє Департамент наукових і освітніх програм МБФ "Україна 3000".

Детальніше...

Президент України Віктор Ющенко 19 листопада відвідає спеціалізовану школу №10 у Сумах, де проведе Всеукраїнський урок пам'яті жертв Голодомору в Україні 1932-33 років.

Детальніше...

13 листопада 2008 року о 11 год. відбудеться ІІ обласний студентський форум "Роль студентського самоврядування у розвитку регіону".

 Захід організовує управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, обласна студентська рада спільно з органом студентського самоврядування Острозької академії - Братством спудеїв.

Детальніше...

Регіональні центри оцінювання якості освіти (РЦОЯО) створили 818 пунктів для проведення пробного зовнішнього тестування. Найбільше їх створено в Донецькій області – 97, найменше - у Києві (23) та Миколаївській області (10), повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

Детальніше...

Вже у 59 школах Львова у комп’ютерних класах є доступ до мережі Інтернет. 11 листопада такий доступ отримала школа №3 міста. Мобільний бездротовий доступ до Інтернету з безкоштовним трафіком подарувала школі компанія МТС.

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше