Освітній Навігатор

За два роки Міністерство освіти і науки України має намір різко скоротити кількість державних ВНЗ.

Президент України видав Указ "Про забезпечення дальшого розвитку вищої освіти в Україні", у якому одним із завдань для галузі визначене "вдосконалення протягом 2009–2010 років мережі вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності, створення укрупнених регіональних університетів з метою посилення наукової та інноваційної складових їхньої діяльності".

Детальніше...

 23-25 жовтня відбудеться Інтернет-трансляція діалогу молоді з представниками політичних сил, що мають представництво у Верховній Раді України. Журналісти та усі бажаючі зможуть стати свідками обговорення молодіжної політики політичних сил у контексті моніторингу та виконання передвиборчих зобов'язань. Інтернет-трансляція відбудеться на Вільному молодіжному порталі ( http://fri.net.ua ) в онлайн-режимі.

Детальніше...

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Сьогодні о 13.30 в міжнародному економіко-гуманітарному університеті відбудеться прес-конференція «Інформаційні війні в українському медіа-просторі».

Її проводитиме заступник редактора журналу «Українській тиждень» Павло Солодько.

Детальніше...

Його буде встановлено під час святкування 432-річчя з дня заснування навчального закладу.

 

Студенти Національного університету «Острозька академія» організують акцію, приурочену до святкування річниці заснування навчального закладу. Вперше в Україні на долонях буде написаний найдовший текст, присвячений постаті князя Василя-Костянтина Острозького, засновника університету, видатного діяча та мецената українського духовного відродження XVI століття.

Детальніше...

Шановні колеги!

    22 жовтня 2008 року об 11 год. в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування (м.Рівне, вул.Соборна, 11) відбудеться настановча сесія Рівненської Малої академії наук учнівської молоді  за участю начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Івана Вєтрова, ректорів, проректорів та науковців вищих навчальних закладів області, дійсних членів, кандидатів у дійсні члени та слухачів Малої академії наук України..  

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ЗАХОДІ!

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo