Освітній Навігатор

Шановні колеги!

    22 жовтня 2008 року об 11 год. в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування (м.Рівне, вул.Соборна, 11) відбудеться настановча сесія Рівненської Малої академії наук учнівської молоді  за участю начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Івана Вєтрова, ректорів, проректорів та науковців вищих навчальних закладів області, дійсних членів, кандидатів у дійсні члени та слухачів Малої академії наук України..  

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ЗАХОДІ!

16 жовтня 2008 року о 10.00 в Рівненській державній обласній бібліотеці (актова зала, 2-й поверх ) в рамках проекту “Крок до Європи” відбудеться семінар “Створення та функціонування шкільних Євроклубів”.

 

Детальніше...

 Нобелівський комітет Королівської шведської академії наук у Стокгольмі оголосив ім'я лауреата Нобелівської премії з літератури 2008 року. Ним став французький письменник Жан Марі Гюстав ле Клезіо (Jean-Marie Gustave Le Clezio).

Розмір премії складе 10 млн шведських крон (приблизно 1,4 млн доларів США).

Детальніше...

16 жовтня 2008 року в приміщенні Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м.Рівне)
 відбудеться засідання "круглого столу" на тему: "Перспективи удосконалення і вивчення російської мови та літератури у 5-8 класах".
 Організовує засідання Рівненська обласна громадська організація "Російський культурний центр" за фінансової підтримки
 Державного комітету України у справах національностей та релігій, за участі Рівненської обласної державної адміністрації та
  Рівненського міськвиконкому.
Початок заходу об 11 год.

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
У рамках «Проекту адаптації немісцевої молоді» за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту, РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» в Рівному 8 жовтня відбудеться захоплююча гра «КВЕСТ по-рівненськи». Квест розпочнеться о 15.00.

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo