Освітній Навігатор

11 лютого 2009 року Рівненська Мала академія наук (МАН) учнівської молоді прийняла участь у „круглому столі” на тему: „Навчальна та дослідницька діяльність учнів загальноосвітніх шкіл України в галузі „Енергоефективність та екологія”.

 

Детальніше...

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Пропонуємо відвідати віртуальні виставки, які розміщені на сайті Рівненської державної обласної бібліотеки

Детальніше...

 Помер відомий український письменник Павло Загребельний. Письменнику було 84.

Останні роки він хворів і практично не виходив з дому. Перу класика української літератури належать близько 20 романів. Найпопулярніші серед них - "Диво", "Тисячолітній Миколай", "Я - Богдан", і, звичайно, "Роксолана".

Детальніше...

Майбутні абітурієнти готуються до зовнішнього оцінювання, проходячи спеціальні тренувальні тести в режимі онлайн. На сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.lvtest.org.ua) за останні два місяці комп'ютерне тестування пройшли п'ятдесят тисяч українців, із них 74 особи показали максимальний результат. Про це повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

Детальніше...

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Нещодавно Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук звернувся до ректорів ВНЗ з ініціативою розпочати кампанію з популяризації української мови в університетах і запропонував "перехресний" обмін викладачами та студентами між вищими навчальними закладами. Так, за задумом міністра освіти, львівські професори викладатимуть у донецьких інститутах, а франківські студенти складатимуть заліки в одеських університетах. "Ефект" присутності в мовному середовищі дозволить краще вивчити українську і подолати смугу мовного відчуження та бар’єрів.

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше