Освітній Навігатор

CЬОГОДНІ, 27 СЕРПНЯ, О 10:30 ВІДБУДЕТЬСЯ конференція педагогічних працівників області «Про підсумки розвитку освіти у Рівненській області в 2007 — 2008 навчальному році та завдання на 2008 — 2009 навчальний рік»

Детальніше...

  У рамках V Ювілейного мультифестивалю "Студентська Республіка-2008" пройде всеукраїнський дебатний турнір

28-30 серпня 2008 року в рамках V Ювілейного мультифестивалю "Студентська Республіка-2008" пройде всеукраїнський дебатний турнір, в якому можуть взяти участь команди з усіх регіонів країни. Гра пройде за правилами британського формату. Загальна тема гри стане відома на початку гри, одразу після реєстрації учасників 28 серпня.

Детальніше...

Журнал "Однокласник" та ГК "Фокстрот" оголошує конкурс юних журналістів "Твій погляд"-2008.

До участі в конкурсі допускаються всі учні середніх шкіл, а також студенти навчальних закладів ІІ рівня акредитації. Конкурс проводиться в двох номінаціях:
1.Серед тих, хто пише.
2.Серед тих, хто фотографує.

 

Детальніше...

Перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов вимагає, щоб 1 вересня розпочали працювати всі школи, ушкоджені в результаті повені в західних регіонах. Про це він заявив на нараді в Кабінеті міністрів з питань ліквідації наслідків повені.

"До 1 вересня ми домовилися, що будуть працювати всі школи, всі установи освіти", - сказав Турчинов. Як з'ясувалося в ході наради, на цей час всі 217 потерпілих на території стихійного лиха шкіл вже відновлені.

Детальніше...

Сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) обнародував всі завдання зовнішнього незалежного оцінювання 2008 року і відповіді на них. Ознайомитися з цією інформацією можна в розділі "Тести-2008".

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України має намір наступного року зменшити кількість предметів, які виносяться на незалежне зовнішнє тестування.

 

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше