Освітній Навігатор

13 листопада 2008 року о 11 год. відбудеться ІІ обласний студентський форум "Роль студентського самоврядування у розвитку регіону".

 Захід організовує управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, обласна студентська рада спільно з органом студентського самоврядування Острозької академії - Братством спудеїв.

Детальніше...

Вже у 59 школах Львова у комп’ютерних класах є доступ до мережі Інтернет. 11 листопада такий доступ отримала школа №3 міста. Мобільний бездротовий доступ до Інтернету з безкоштовним трафіком подарувала школі компанія МТС.

Детальніше...

14 листопада 2008 року з 12.00 год. до 16.0 год. в Палаці культури та спорту "Хімік" (за адресою: м.Рівне, вул.Кн.Острозького,1)
відбудеться Марафон робітничих професій.
У програмі Марафону: зустріч представників хімічної та металообробної промисловості (ВАТ "Рівнеазот", ЗАТ "Агроресурс", ВАТ "РЗВА - Електрик") з безробітною та учнівською молоддю; зустріч представників швейної та харчової промисловості (ВАТ "Рівнестиль", ВАТ "Рівненська кондитерська фабрика") з безробітною та учнівською молоддю; презентація Технічного коледжу НУВГП, Рівненського професійного ліцею,
Рівненського професійного ліцею сфери побуту, Рівненського торгово - професійного ліцею, Вищого професійного училища №1,
центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості; збори батьків, педагогічних працівників, фахівців служби зайнятості - "З турботою про майбутнє"; робота консультаційних пунктів служби зайнятості, роботодавців, навчальних закладів.
З нагоди Дня студента 10-13 листопада 2008 року відбудеться XI Міжнародний фестиваль-конкурс "Барви осені - 2008".

Мета заходу: активізація культурного життя студентської молоді та зміцнення творчих і дружніх стосунків між студентами різних ВНЗ України, популяризація серед молоді змістовного культурного дозвілля та обміну досвідом між творчими колективами, пропаганда студентського життя серед молоді.

Детальніше...

14-15 листопада у Києві відбудеться фестиваль незалежної студентської преси14-15 листопада у Києві відбудеться довгоочікуваний Третій фестиваль незалежної студентської преси. Організаторами заходу традиційно виступає Спілка ініціативної молоді (CІМ) та Студентська рада Києва (СРК).

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше