Освітній Навігатор

image004Український парламент рекомендував органам місцевого самоврядування забезпечити найменування на честь Героїв України навчальних закладів в населених пунктах, в яких вони проживали або проживають. За відповідну постанову проголосувало 256 народних депутатів.

Автори документа наголошують, що документ ухвалений з метою вшанування українських воїнів – учасників АТО, виховання дітей та молоді в дусі поваги до Українського Війська, утвердження патріотизму в українському суспільстві, а також

Детальніше...

image003Хочете знайти місце для навчання з високою якістю освіти, активним студентським та культурним життям і при цьому не розоритися? Однією з шести категорій, які використовувались для складання рейтингу найкращих міст світу для студентів QS Best Student Cities index, є доступність, заснована на оцінці типової оплати за навчання та вартості життя в кожному місті.

QS Topuniversities пропонує ознайомитися з першою десяткою рейтингу кращих міст світу для студентів 2017 року в категорії «Доступність».

http://osvita.ua/abroad/54788/

v4Переможцем фінального першого  етапу міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» стали:

у номінації «Біологія» - Зламан Світлана Василівна, вчитель біології Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Рівненської міської ради; у номінації «Початкова освіта» - Бардаш Тетяна Леонідівна, вчитель початкових класів ЗОШ № 13. у номінації «Музичне мистецтво» - вчитель музичного мистецтва ЗОШ № 16 Кісільчук Ірина Миколаївна. у номінації «Інформатики - Чернова Ольга Ігорівна, вчитель інформатики НВК № 12.

За матеріалами сайту «Освіта м. Рівне»


image002Це пам'ять про наших краян, які боролися і віддали життя за Гідність і Свободу,  цілісність і незалежність України, європейське майбутнє. Це долі найкращих синів України, які ціною свого життя виборювали щасливе майбутнє, спокій у кожному домі, мир у нашій країні.

На сайті розміщено інформацію про героїв, які народилися і проживали на Рівненщині, і тих, чиє життя волею долі було пов’язане з нашим краєм.  Найстаршому виповнилося 55, двом наймолодшому лише 19 років.

Детальніше...

image001Макоєдова Алла Дмитрівна, вчитель Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, у номінації   «Початкова освіта», Редкодубська Світлана Мирославівна, вчитель Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, у номінації «Біологія», Кондратюк Богдан Олексійович, вчитель Бущанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, у номінації «Інформатика», Кісільчук Ірина Миколаївна, вчитель Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16, у номінації «Музичне мистецтво». Їм було вручено

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo