Освітній Навігатор

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
У рамках «Проекту адаптації немісцевої молоді» за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту, РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» в Рівному 8 жовтня відбудеться захоплююча гра «КВЕСТ по-рівненськи». Квест розпочнеться о 15.00.

Детальніше...

Напередодні Дня працівників освіти вже традиційно влада відзначає кращих учителів. Грамоти та премії від керівників Рівненського району вручили й представникам шкіл, які перемогли у районному етапі конкурсу-огляду на кращий навчальний заклад року та на кращий дошкільний навчальний заклад.

Детальніше...

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Міністр освіти й науки України Іван Вакарчук затвердив Календарний план зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, що виявили бажання поступати до вищих навчальних закладів України в 2009 році. Відповідний наказ №898 міністр освіти підписав 2 жовтня.

Детальніше...

ПРИСВОЇВ ПОЧЕСНІ ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти, підготовку кваліфікованих кадрів, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників освіти постановляю Президент Віктор Ющенко:

БРЕЧКУ Андрію Андроновичу — старшому майстрові Вищого професійного училища №1 міста Рівне;

СОЧИНСЬКІЙ Наталії Іванівні — директорові Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27;

ЧУМАКУ Саві Васильовичу — директорові Великомежиріцького навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня — гімназія».

Детальніше...

 Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук привітав працівників освіти. Він, зокрема, сказав:

"Дорогі освітяни! Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників освіти!

Схиляю голову перед педагогічною мудрістю і професійною майстерністю Вчителя, Вихователя, Викладача, Майстра. Вам належить основне місце в освітньому просторі. Ви вчите молодь пізнавати навколишній світ і людину, Вашими зусиллями твориться майбутнє нашої держави.

Складаю щиру подяку за добро та щедрість Вашої душі, відданість обраній справі, за постійний творчий пошук. Впевнений, що Ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження світоглядних цінностей, моралі та виховання справжніх патріотів України.

Бажаю Вам, вельмишановні колеги, невичерпних творчих сил, терпіння, здоров'я та вдячних учнів!"

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше