Освітній Навігатор

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
01 жовтня 2008 року о 15 год. в приміщенні Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру відбудуться урочистості до Дня працівників освіти.
Всеукраїнський творчий конкурсCтартувала загальноукраїнська кампанія «Толерантність як шлях до Європи», що проходитиме протягом вересня-листопада 2008 року в межах «Європейського року Міжкультурного діалогу” під егідою Мережі проєвропейських організацій України, детальніше

18 вересня 2008 pоку Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук затвердив програми зовнішнього оцінювання навчальних досягнень вступників до вищих навчальних закладів, яке буде проводитися у 2009 році.

У зв′язку з цим Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що підготовка тестів для зовнішнього оцінювання 2009 pоку буде здійснюватися лише на основі цих програм. Жодного питання, яке виходитиме за межі затверджених програм, у тестах не буде.

 

Детальніше...

 Український центр оцінювання якості освіти відновив роботу "гарячої" телефонної лінії щодо проблем зовнішнього оцінювання навчальних досягнень тих, хто бажає поступати до ВНЗ в 2009 році, повідомляє прес-служба Міністерства освіти й науки України.

Щодня, крім неділі й свят, з 15:00 до 19:00, а в суботу - з 10:00 до 15:00 бажаючі зможуть одержати консультацію за телефоном 8(800)502-43-30. Дзвінки із всіх регіонів України (зі стаціонарних телефонів) безкоштовні.

Детальніше...

Президент України Віктор Ющенко заявляє про необхідність оптимізації імплементації Болонського процесу в Україні. Про це він сказав у ході розширеної наради з керівниками вищих навчальних закладів України.

В.Ющенко нагадав, що Україна приєдналася до Болонського процесу для того, щоб вітчизняна освіта відповідала європейським стандартам. На цей час ця ідея, сказав Президент, вже досить сильно адаптована в Україні, але ще залишається ряд моментів, на які необхідно дати відповіді.

 

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше