Освітній Навігатор

Нещодавно було оприлюднено рейтинг українських вищих навчальних закладів для здобуття другої юридичної освіти, складений авторами відомого журналу «Деньги». При складанні рейтингу використовувались різні критерії, проте основним із них була оцінка випускників закладу роботодавцями.

 

Відповідно до рейтингу лідерів українських вишів Національний університет «Острозька академія» увійшов в десятку вищих навчальних закладів із надання другої юридичної освіти.

Детальніше...

 Першого вересня, у День знань, прийміть наші найщиріші привітання. У цей день для школярів та вчителів, студентів і викладачів ВНЗ розпочинається новий етап з новими відкриттями та знаннями. У цей святковий день хочеться побажати вам усім терпіння та завзятості в скоренні вершин незвіданого.

Усього вам найкращого на нелегкому шляху пізнання!

  У рамках V Ювілейного мультифестивалю "Студентська Республіка-2008" пройде всеукраїнський дебатний турнір

28-30 серпня 2008 року в рамках V Ювілейного мультифестивалю "Студентська Республіка-2008" пройде всеукраїнський дебатний турнір, в якому можуть взяти участь команди з усіх регіонів країни. Гра пройде за правилами британського формату. Загальна тема гри стане відома на початку гри, одразу після реєстрації учасників 28 серпня.

Детальніше...

CЬОГОДНІ, 27 СЕРПНЯ, О 10:30 ВІДБУДЕТЬСЯ конференція педагогічних працівників області «Про підсумки розвитку освіти у Рівненській області в 2007 — 2008 навчальному році та завдання на 2008 — 2009 навчальний рік»

Детальніше...

Перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов вимагає, щоб 1 вересня розпочали працювати всі школи, ушкоджені в результаті повені в західних регіонах. Про це він заявив на нараді в Кабінеті міністрів з питань ліквідації наслідків повені.

"До 1 вересня ми домовилися, що будуть працювати всі школи, всі установи освіти", - сказав Турчинов. Як з'ясувалося в ході наради, на цей час всі 217 потерпілих на території стихійного лиха шкіл вже відновлені.

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше