Освітній Навігатор

Журнал "Однокласник" та ГК "Фокстрот" оголошує конкурс юних журналістів "Твій погляд"-2008.

До участі в конкурсі допускаються всі учні середніх шкіл, а також студенти навчальних закладів ІІ рівня акредитації. Конкурс проводиться в двох номінаціях:
1.Серед тих, хто пише.
2.Серед тих, хто фотографує.

 

Детальніше...

Сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) обнародував всі завдання зовнішнього незалежного оцінювання 2008 року і відповіді на них. Ознайомитися з цією інформацією можна в розділі "Тести-2008".

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України має намір наступного року зменшити кількість предметів, які виносяться на незалежне зовнішнє тестування.

 

Детальніше...

Всі пільги, що надавалися ВНЗ абітурієнтам для позаконкурсного вступу, будуть скасовані під час вступної кампанії 2009 року. Про це заявив Міністр освіти й науки України Іван Вакарчук.

За словами Вакарчука, поступити до ВНЗ за пільгами зможуть тільки діти з особливими потребами.

 

Детальніше...

Уряд України має намір перевести на безоплатну форму навчання всіх студентів, які родом з постраждалих областей. Про це прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила на прес-конференції, додавши, що таке рішення було прийнято 6 серпня на засіданні уряда.

 

Детальніше...

На 90-му році життя помер російський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури Олександр Ісайович Солженіцин. Солженіцин народився 11 грудня 1918 року, і життя його було довгим та повним протиріч.

 

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Друзі проету

Osvita.UA — все про освіту в Україні Рівненська Мала академія наук учнівської молоді Образование в Украине Вільний Молодіжний Портал  З думкою про учня 
Бібліотека книг Рівненщини Рівненщина: регіональний інформаційний портал logos or
roippo

Інше