Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

ҐАРСІЯ ЛОРКА Федеріко (1898-1936) - іспанський поет, драматург, есеїст, фольклорист. Народився в іспанському селищі Фуенте Вакеросі біля Гранади. У поезіях на іспанську тематику (збірки «Циганське романсеро», 1928, «Поема про канте хондо», 1931) звучать мотиви величі й трагічної приреченості кохання, вічної нероздільності життя й смерті. Автор історичних та психологічно-побутових драм «Криваве весілля» (1933), «Дім Бернарди Альби» (1935), «Маріанна Пінеда» (1925), «Ієрма» (1934). Розстріляний фашистами поблизу Гранади. Місце поховання невідоме.

Реферати українською: 40 000 україномовних рефератів, курсових робіт, дипломних. Біографія та творчість. Федеріко Гарсія Лорка (1898-1936)

Зі сторінок цього реферату Ґарсія Лорка постає не тільки як видатний поет, а й як організатор фольклорного фестивалю, художник, драматург і театральний діяч. Він був знайомий із Сальвадором Далі, сам любив малювати, мав музичні здібності, чудово грав на гітарі.

Лорка

Ця сторінка російськомовного сайту «Окно в Испанию» пропонує користувачам вірші Ґарсія Лорки іспанською мовою: «De donde vienes, amor, mi nino?», «Se ha llenado de luces mi corazon de seda», а також вірші іспанською мовою з перекладом російською: «La gnitarra» («Гітара»), «Las seis cuerdas» («Шість струн»), «La monja gitana» («Циганка-монахиня»).

Philatelia.Ru: Классическая литература / Сюжеты / Гарсия Лорка Федерико

На сайті є стаття про життєвий і творчий шлях Ґарсія Лорки, а також представлено колекцію марок, конвертів, поштових карток (всього 9), пов’язаних з ім’ям письменника. їх було випущено в Італії, Іспанії, Албанії та інших країнах світу.

Федерико Гарсия Лорка

Російськомовний сайт, крім біографії Ґарсія Лорки, подає цікаві кольорові ілюстрації до його віршів, створені художником В. Юрловим, та репродукцію картини Рене Магрітт «Пам’ять».

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше