Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

 Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров'я здійснюватиме посилений контроль за достовірністю видачі медичних довідок абітурієнтам.

Про це йдеться у листі МОН до керівників вищих навчальних закладів N1/9- 470 від 10.07.09.

 

У документі вказується, що минулого року окремі навчальні заклади не неналежно перевіряли медичні довідки та наявність сертифікатів УЦОЯО у абітурієнтів, які їх подавали. Коли згадані факти були встановлені перевіркою МОН, щодо таких навчальних закладів та осіб, котрі відповідали за прийом документів, було вжито адміністративні санкції.

МОН наголошує: керівники навчальних закладів зобов'язані поінформувати абітурієнтів, що у разі виявлення медичних довідок, які не відповідають встановленим вимогам, абітурієнти до участі у конкурсі не будуть допущені, а студенти відраховуватимуться на будь-якому етапі навчання.

Крім того, МОН здійснить посилений контроль прийому осіб, звільнених від проходження зовнішнього незалежного оцінювання у зв'язку із захворюваннями. Виявлені факти будуть доводитись до відома правоохоронних органів.

У разі подання довідки лікувально-профілактичного закладу, ВНЗ зобов'язані перевірити факт проходження абітурієнтом зовнішнього незалежного оцінювання у базі даних Українського центру оцінювання якості освіти.

Міністерство освіти і науки роз'яснює, що прийом таких осіб здійснюється з урахуванням спільного наказу Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров'я від 25.02.2008 N 124/95 "Про затвердження Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання".

За матеріалами: МОН Украины 

 

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше