Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
У рамках проведення в Україні у 2009 році Року молоді, Державний інститут розвитку сім’ї та молоді започаткував та провів конкурс "Молодий науковець 2009 року", який надалі буде проводитися щорічно.
Мета конкурсу полягала у сприянні реалізації наукового потенціалу молодих дослідників у соціальній сфері, стимулювання молоді до участі у наукових дослідженнях та підвищення зацікавленості до проведення науково-дослідної роботи щодо соціального захисту дітей, сім’ї, молоді, формування здорового способу життя, реалізації гендерної політики тощо.

У конкурсі взяли участь представники семи регіонів України та м. Києва віком до 35 років. Серед них молоді вчені, державні службовці, аспіранти, магістранти вищих навчальних закладів, які активно займаються науковою роботою та мають значні науко-практичні здобутки.

За поданням Конкурсної комісії Вченою радою Інституту визначено переможця та дипломантів конкурсу.

Переможцем конкурсу став Мурашкевич Олексій Анатолійович, головний спеціаліст Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ленінського району, м. Луганська. Його наукова робота "Підходи до профілактики вживання психоактивних речовин в діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" є актуальною у діяльності державних соціальних служб, оскільки охоплює роботу з підлітковою девіацією та бездоглядними дітьми. Ця тема також у зоні особливої уваги в діяльності Міністерства сім’ї та молоді.

Детальніше про конкурс Ви можете дізнатися на сайті Державного інституту розвитку сім’ї та молоді .

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше