Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
 Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) та Молодіжне об'єднання народних дипломатів (МОНД) за підтримки Посольства Республіки Болгарія в Україні оголошує про старт Всеукраїнської вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Республіки Болгарія.

Інформація про питання та хід вікторини розміщена на сайті АСМБР.

Вікторина стартувала 10 вересня 2009 року та триватиме до 10 жовтня 2009 р. У вікторині бере участь молодь віком від 10 до 21 року, що навчається у вищих навчальних закладах, школах, ліцеях та гімназіях України.

Під час оцінювання відповідей на запитання вікторини враховуються їх повнота, наявність власного міркування, особистих роздумів, прикладів з літератури, енциклопедичних джерел та Інтернету. Відповіді оформлюються у вигляді рефератів. Вони повинні мати естетичний вигляд та можуть бути написані українською або російською мовами.

Реферати слід подати оргкомітету на паперових носіях у строк до 10 жовтня 2009 року.

Переможців буде об’явлено в пресі та на сайті АСМБР. Оргкомітет вікторини не бере на себе зобов’язання розшукувати учасника для повідомлення результатів його участі в конкурсі, тому потрібно слідкувати за повідомленнями на сайті Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку.

Посольство Республіки Болгарія в Україні нагороджує переможців спеціальними дипломами та цінними подарунками.

За матеріалами: Освітній портал

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше