Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
 5 листопада у Львові проходитиме Форум Дистанційного навчання (E-Learning Forum), що ставить на меті надати імпульс розвитку дистанційного навчання в Україні - на різних рівнях, у різних сферах. E-Learning Forum 2009 буде міжсекторним (для науковців, дослідників, менеджерів та провайдерів), міждисциплінарним, динамічним та міжнародним заходом.

Форум проходитиме у форматі науково-практичної конференції, з презентаціями від учасників, відібраних Програмним Комітетом Форуму серед надісланих тез. Програмний Комітет E-Learning Forum відібрав 20 тез виступів серед поданих на Форум. Викладачі, менеджери та науковці з Києва, Харкова, Одеси, Львова, Сум, Запоріжжя, Кракова, Варшави стануть доповідачами на Форумі. Підтверджено виступ на Форумі представників Міністерства освіти й науки України , Польського віртуального університету, Академічного товариства дистанційного навчання з Польщі тощо.

Триває реєстрація учасників Форуму - до участі запрошуються представника системи освіти, науки, компаній і розробників, які цікавляться та працюють з проектами дистанційної освіти. Форум намагатиметься стати майданчиком для української спільноти фахівців у сфері дистанційного навчання. Форма реєстрація доступна на сторінці Форуму elearningforum.in.ua.

Організаторами Форуму є ППВ Мережі Знань (м. Львів, www.ppv.net.ua) та Smart Conference (м. Одеса, www.smartconference.com.ua). Форум проходить за підтримки Міністерства освіти й науки України та Державного агентства з інновацій та інвестицій.

За матеріалами: Освітній портал

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше