Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

 Дорогі українські студенти, Вітаю вас з Днем студента.
Звертаюся до вас як до найсвітлішої, найбільш творчої і амбітної частини нашого суспільства.

Кажу дуже щиро. Як до рідних людей, як до рідних дітей. Ви – не просто студенти. Ви – велика сила, і я б дуже хотів, щоб ви знали це, вірили і були свідомі цього. Бо саме ви – найактивніші з вас – несете країні нову думку, святу безкомпромісність і протест проти фальші і подвійних стандартів, які старші звикають брати за даність. Ви – суть і початок іншої, набагато кращої, нової України. Ви знаєте і бачите все: і досягнення, і прорахунки.

Змінюється система, в якій ви вчитеся, з’явилося зовнішнє тестування, з 2010 року наша вища освіта буде інтегрована до простору Європейського Союзу. Це – важливі речі, вони практичні і по-практичному змінюють нас усіх. Але є дещо більше, можливо, важливіше. Це – почуття свободи, яку можна не помічати, але яка – і тільки вона – дає людині повагу до себе, яка кожному з вас дає до рук інструмент, щоб добитися успіху, реалізувати себе і свої ідеї, жити заможно і достойно. Будьте вільними людьми. Не йдіть на компроміси. Ваш вік дозволяє це. Женіть від себе брехню і фальш. Кажіть правду в очі. Будьте чесними перед собою, своєю родиною і власним народом. І вчіться. Аби мати знання, щоб навчити розуму усіх нас разом узятих, перемогти і вразити увесь світ. Я думаю про багато справ, які стосуються вашого життя, які треба зробити і які, знаю, будуть зроблені.

Це – і створення для вас широких та достатніх можливостей на додаткову освіту за кордоном. Це – і спрощення в отриманні віз. Це – і можливість взяти пільгові кредити на житло. Це – і вимога встановити розмір стипендій на рівні прожиткового мінімуму. Це – і реформа студентського самоврядування, і зміна стандартів життя в гуртожитках, і спрощення доступу до Інтернету, і підтримка програм про здоровий спосіб життя, і багато-багато інших речей. Це – маса різних великих і малих завдань.

І найважливіше, це – гарантування вашого невід’ємного права не лише на освіту, а на те, щоб стати цілісною, ніким не зламаною особистістю, яка має свою позицію, знає як її обстоювати і як досягати успіху.

Знайте, шануйте і цінуйте найважливіше. Ви – українці. Найкращі з усіх українців. Ви – вільні люди. Ви – сила, яка може все.

Разом з вашими батьками, викладачами, усім нашим народом я вітаю вас, дорогі наші діти, дорога наша сило молода, з Днем студента!

Нехай Господь Бог береже кожного з вас, увесь наш народ і Україну.

Президент України Віктор Ющенко

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше