Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Батьки восьми українських школярів звернулися до суду з вимогою додати в підручники біології теорію про божественне походження світу і людини.

У Київському окружному адміністративному суді розглядається незвичайна справа - батьки 8 школярів (зі Львова і Харкова) проти Міністерства освіти і науки. В Україні подібних прецедентів не було.

У Київському окружному адміністративному суді розглядається незвичайна справа - батьки 8 школярів (зі Львова і Харкова) проти Міністерства освіти і науки. В Україні подібних прецедентів не було. Татусі і матусі невдоволені тим, як подається теорія зародження життя на землі. У підручниках біології надто багато інформації подано про теорію Дарвіна, але дуже мало - про Бога. Батьки добиваються, щоб питання виникнення життя на землі вивчали як окремий предмет. І розповідали про всі можливі гіпотези, у тому числі і божествену.

Як відзначив заступник начальника юридичного відділу Міністерства освіти і науки України Віктор Могін, "на жаль, позивачі не розділяють два поняття, світогляд і зміст навчальних програм. Зміст навчальної програми - він може вплинути, але він не нав'язує атеїстичний світогляд, наша держава є світською".

Нагадаємо, в Україні вже введено вивчення такого предмету як "Основи християнської культури і традицій" ("Християнська етика").

За матеріалами: Подробности

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше