Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

 У Севастополі 13 січня в рамках Всеукраїнської акції "Подаруй книгу українському гардемаринові" відбулася урочиста церемонія передачі більше 300 книг аналітичним центром "Номос" вихованцям місцевого Військово-морського ліцею.

Керівники аналітичного центру "Номос" вручили ліцеїстам книги на історичну тематику, художню, патріотичну та наукову літературу, а також книги з морської справи.
 

За словами директора аналітичного центра "Номос" Сергія Кулика, підборку склали книги з домашніх бібліотек співробітників та з бібліотеки самого центра.

"У зв’язку з тим, що у нашому центрі працюють офіцери запасу Військово-Морських Сил, ми не могли залишитися байдужими до інтересів ліцеїстів, – зазначив Сергій Кулик. – Вони – майбутнє нашого флоту, тому ми намагаємося допомогти їм як у навчанні морській справі, так й у розширенні загальної ерудиції. Література, яку подарували співробітники аналітичного центру "Номос", зрозуміла й цікава для такої вікової групи, як учні Військово-морського ліцею".

Як повідомив заступник начальника Військово-морського ліцею з навчальної роботи капітан 3-го рангу Сергій Плетун, в рамках акції "Подаруй книгу українському гардемаринові", що триває вже четвертий місяць, ліцеїсти отримали більше 1 тисячі примірників книг з усіх куточків України.

Слід зазначити, що у Військово-морському ліцеї, який було відкрито у Севастополі 1 вересня 2009 року, навчається 50 юнаків з 16 областей України.

Військово-морський ліцей – загальноосвітній навчальний заклад з поглибленою фізичною та допризовною підготовкою, який дає повну середню освіту.

Міністерство оборони України

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше