Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Наказом міністра освіти і науки змінено умови прийому для вступу на навчання до вищих навчальних закладів MBС України, що, в свою чергу, суттєво змінює терміни оформлення кандидатів у районних відділах внутрішніх справ.

Як повідомляє Урядовий кур’єр, прийом вступників на навчання до вищих навчальних закладів МВС України відтепер здійснюватиметься на загальних підставах, як і до інших навчальних закладів. Нинішній конкурсний відбір кандидатів на денну форму навчання до ВНЗ МВС здійснюватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, підтвердженого сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури, історії України (математики), іспиту з фізичної підготовки, а також співбесіди щодо готовності до навчання та проходження служби в органах внутрішніх справ, що їх проводитимуть предметні екзаменаційні комісії вищих навчальних закладів.

Тестування осіб, які виявили бажання навчатися у вищих навчальних закладах системи МВС, проводитиметься у червні нинішнього року з числа осіб, які зареєструвалися в Українському центрі оцінювання якості освіти, йдеться в повідомленні.

За матеріалами: Zaxid.net

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше