Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
В.Семиноженко: Янукович дав новий поштовх розвитку наукиВідмова від використання високозбагаченого урану відкриває перед Україною широкі перспективи співпраці з США в ядерній сфері. Про це сказав віце-прем'єр-міністр України з гуманітарних питань Володимир Семиноженко, відповідаючи на питання про вплив на розвиток вітчизняної науки відмови від використання високозбагаченого урану.

Семиноженко позитивно оцінив таке рішення, аргументувавши його можливістю впровадження в Україні новітніх технологій в ядерній сфері, зокрема, у сфері атомної енергетики.

"Лише позитивно, тому що лише посилюватимуться зараз спільні роботи із Сполученими Штатами саме у сфері ядерних технологій. Сьогодні весь світ переходить на незбагачений уран для нового покоління ядерних реакторів, на базі яких будуть безпечні атомні станції. Україні також потрібно встигнути бути на світовому рівні у всіх розробках", - підкреслив Семиноженко.

Він також відзначив, що роботи в Харківському фізико-технічному інституті не припинятимуться, і з цього питання цього вже досягнута принципова домовленість з послом США в Україні.

"Роботи з Харківським фізико-технічним інститутом, які проводяться по так званих критичних складках, вони не лише не зупиняються, вони ще отримають більший поштовх і динамічніше продовження. Про це якраз вчора я розмовляв з послом Сполучених Штатів Америки, і це було підтверджено, інформація із цього приводу вже є", - завірив Семиноженко.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович в ході візиту в США заявив, що Україна готова відмовитися від своїх запасів високозбагаченого урану.

За матеріалами: УНІАН

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше