Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

иректор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор ЛікарчукЦього року тести учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) перевірятимуть за новою системою. Про це директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук повідомив на прес-конференції.

Він нагадав, що ЗНО відбудеться з 2 по 23 червня. За його словами, 2, 3 і 4 червня абітурієнти виконуватимуть тестові завдання з української мови і літератури, 7 червня - з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська), 9 червня - з біології, 11 червня - з географії, 14 і 15 червня -з математики, 17 і 18 червня - з історії України, 21 червня - з хімії, 23 червня - з фізики.
 

Лікарчук зазначив, що тести, які абітурієнти здаватимуть більше одного дня, проводитимуться за різними тестовими завданнями однакової складності.

Він також повідомив, що на перевірку тестів відводиться різний час. Зокрема, тести з української мови і літератури перевірятимуться впродовж 10-14 днів у зв'язку з тим, що серед тестових завдань тесту є міні-твір. Тести, для складання яких зареєструвалася незначна кількість випускників, зокрема, з іспанської мови, перевірятимуть впродовж декількох годин

Лікарчук також повідомив про підвищений захист тестових завдань. "Ми ввели нову систему пломбування контейнерів, у яких тести відправляються в пункти тестування. Це новий вид пломб", - повідомив він.

Лікарчук також зазначив, що ці пломби вперше будуть використані цього року. За його словами, пошкодити їх практично неможливо.

Крім того, в пункти тестування пакети із завданнями доставлятимуться в пакеті одного кольору, а на перевірку відправлятимуться в пакеті іншого кольору.

"Ці пакети мають спеціальну систему захисту", - зазначив Лікарчук, додавши, що їх неможливо буде таємно відкрити.

Перевірятимуть тестові завдання у дев'яти регіональних центрах.

"Цього року перевірка тестів проводитиметься в різних центрах. Ми хочемо уникнути гіпотетично можливих варіантів втручання в процес перевірки", - зазначив Лікарчук.

Також, за його словами, тести перевірятимуться за схемою, про яку працівники регіональних центрів оцінювання знань дізнаються лише після отримання тестових завдань на перевірку.

За матеріалами: УНІАН

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше