Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
На Рівненщині започаткували конкурс-фестиваль рідних мов "Слово моєї душі"На Рівненщині започаткували конкурс-фестиваль рідних мов "Слово моєї душі". Його проведення ініціював заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. Центральною подією свята стане концертна програма за участю усіх національно-культурних товариств краю, яка відбудеться 30 жовтня у Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі, повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Відкриватиме урочисте дійство Олексій Губанов. На захід запрошені представники посольств та консульств в Україні, а також Державного комітету у справах національностей та релігій. Аматорські хорові, хореографічні та фольклорні колективи не лише Рівненщини, а й інших областей України презентуватимуть свої етнічні традиції.

За словами заступника голови облдержадміністрації Олексія Губанова, захід потрібен, щоб громада ознайомилася із самобутньою культурою національно-культурних товариств краю. Також, наголошує він, це сприятиме відродженню та популяризації духовної спадщини Рівненщини серед молоді.

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше