Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
єдиний освітній центрЗа ініціативи губернатора Олександра Вілкула на базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти буде створено єдиний освітній центр Дніпропетровщини.

"Цей заклад стане насправді центром розвитку освіти в регіоні. На його базі будуть розроблятися нові сучасні методики викладання, проводитимуться наукові семінари… Він стане змичкою між реальною потребою бізнесу в фахівцях і їхніх знаннях та освітніми закладами, які навчають цих фахівців", - зазначив Олександр Вілкул.

Єдина база передбачає створення систематизованої картотеки інформації, яка буде постійно оновлюватися. Там будуть розміщені найсучасніші методичні матеріали, збірки актуальних питань і відповідей, а також приклади усіх підручників.

На Дніпропетровщині планується відпрацювання єдиного ланцюжка між вищими навчальними закладами, технікумами, коледжами, ПТУ і безпосередньо бізнесом.

"Можливість стажуватися на підприємствах і в організаціях повинні мати і студенти, і викладачі. Знаходячись безпосередньо на підприємствах, викладачі бачать, що змінюється, що модернізується, щоб ті знання, які вони потім даватимуть дітям, були актуальними і своєчасними. Це загальноприйнята європейська практика. І це буде реалізовано в нашому регіоні", - підкреслив Олександр Вілкул.

За матеріалами: Урядовий портал

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше