Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
 Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» в рамках реалізації проекту «Сільським громадам – правові можливості» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошує конкурс на участь у «Школі права» серед вчителів правознавства сільських та селищних шкіл Рівненської області!

Метою проведення конкурсу є підвищення правової обізнаності вчителів правознавства сільських та селищних шкіл, надання їм практичних навичок правозахисту, а також допомоги у подальшому поширенні отриманих правових знань, вмінь та навичок шляхом відкриття у запропонованих учасниками «Школи права» громадах Центрів правового інформування для подальшого безоплатного поширення правової інформації серед громадськості.
З цією метою на конкурсних основах буде відібрано орієнтовно 15 учасників – вчителів права сільських та селищних шкіл, які зацікавлені в участі у «Школі права» та подальшому поширенні правових знань серед мешканців громади на безоплатних засадах.
Під час «Школи права» учасники:
-    будуть ознайомлені із правовим регулюванням цивільних, адміністративних, трудових, земельних, соціальних та інших правовідносин, судовою системою України;
-    розглядатимуть різні життєві ситуації і за допомогою доступу до баз законодавства, правової літератури спільно із юристами-практиками намагатимуться знаходити відповіді на питання;
-    отримають практичні навики підготовки процесуальних документів для звернення до судів та органів влади тощо.
Після завершення «Школи права» орієнтовно семи активним її учасникам, які виявлять бажання у подальшому проводити консультативну роботу серед громадян та зможуть підтвердити підтримку у безоплатному наданні приміщення (кімнати, частини кімнати тощо) для роботи Центру правового інформування з боку органу місцевого самоврядування, бібліотеки, будинку культури тощо, організація допоможе створити та обладнати Центри правового інформування необхідною технікою, забезпечити доступом до мережі інтернет, правовою та довідковою літературою тощо.
«Школа права» буде проходити у форматі двох сесій по 3 дні кожна орієнтовно у кінці березня – на початку квітня 2011 року. Про уточнену дату та місце проведення учасники будуть повідомлені додатково.
Участь у «Школі права» є безоплатною.
Відібрані учасники забезпечуватимуться проживанням, харчуванням, проїздом, необхідною методичною літературою та матеріалами за рахунок організації.
Для участі у конкурсі потрібно подати:
-    коротку автобіографію претендента;
-    короткий мотиваційний лист-пропозицію у довільній формі із зазначенням такої інформації: чому учасник зацікавлений в участі у конкурсі; де учасник пропонує створити Центр правового інформування; чи погоджуються власники (користувачі) таких приміщень на надання його у безоплатне користування; як учасник бачить організацію роботи Центру правового інформування із громадянами (орієнтовно до 1 сторінки А4);  
-    рекомендаційний лист щодо участі у школі від управління освіти, школи, сільської ради тощо (за можливістю);
лист-погодження сільської ради, бібліотеки, школи, будинку культури тощо про готовність безоплатно надати приміщення (частину приміщення) для Центру правового інформування громадян (за можливості).
Зацікавленим особам потрібно подати зазначені документи в будь-який зручний спосіб (поштою, електронною поштою, факсом або принести особисто в офіс організації) не пізніше 10 березня 2011 року.
Контакти організації:
Для листів: а/с 80, Рівне-28, 33028. Факс: (0362) 26-39-43. Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Адреса офісу: м. Рівне, вул. Короленка, 6, офіс (4 або 5).
У разі необхідності додаткової інформації консультації надаються за телефонами організації: (0362) 26-39-43, м. б. (050) 375-99-23, (067)-673-59-02.
Контактні особи: Ірина Шахідзе, Микола Глотов або голова правління Олексій Горецький.

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше