Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
microsoftКиїв, Україна – 1 квітня 2011 року — Microsoft назвав найбільш інноваційних вчителів на своєму щорічному Європейському Форумі «Партнерство в навчанні». Це педагоги, які творчо і ефективно використовують технології в навчанні, щоб покращити підготовку учнів. 6 вчителів стали переможцями конкурсу інноваційних проектів у 6 номінаціях, ще 18 були відзначені журі за унікальні інноваційні підходи до навчання.

У категорії «Вибір вчителів» переміг проект із Македонії «Бабусині ігри», який за допомогою дитячих ігор розвиває взаємодію з учнями молодших класів. Проект із Боснії і Герцеговини став найкращим у категорії «Позакласна робота», запропонувавши систему спілкування з учнями поза класом, спрямовану на розвиток їх потенціалу як особистостей. Чеський проект переміг у категорії «Взаємодія», а вчитель із Бельгії представив проект, який став кращим у категорії «Найбільш передове використання технологій Microsoft у навчанні». У категорії «Формування знань» міжнародне експертне журі визнало кращим проект зі Швеції, а проект із Вірменії переміг у номінації «Інновації у відповідь на зовнішні виклики».

Україну на Форумі представляла Олена Антикуз, яка перемогла в українському етапі конкурсу інноваційних проектів у навчанні. Вона запропонувала вивчати фізику за допомогою платформи Windows Live.

«Україні поки тільки починає розвивати контент із використанням технологій, у той час як Європа вже зосереджується на взаємодії з учнями. Участь у Форумі – це хороший досвід і можливість привести свої проекти у відповідність з європейськими тенденціями. Після спілкування із зарубіжними колегами і представниками Microsoft у мене вже з’явилися нові, свіжі ідеї. Я побачила нові напрямки для застосування інформаційних технологій у навчанні та вже окреслила для себе подальші перспективи у своїй роботі», - зазначає Олена.

«На форумах «Партнерство в навчанні» Microsoft завжди відзначає досягнення у сфері освіти і ті варіанти використання ІКТ в навчальному процесі, які допомагають молодим людям отримувати необхідні знання та навички для того, щоб стати новим поколінням успішних лідерів,розповідає Лорен Вудмен (Lauren Вудман ), директор міжнародної програми Microsoft «Партнерство в навчанні». – Щороку перед педагогами стоїть завдання підвищення своєї компетентності в питаннях ІКТ. Найбільш прогресивні і захоплені викладачі за допомогою технологій трансформують процес навчання і підвищують якість освіти. Вони використовують технології як інструмент для отримання тих знань і навичок, які знадобляться сьогоднішнім учням у XXI столітті. Водночас такі вчителі підвищують загальний рівень інноваційності та прогресивності в Європі».

«Форум вчителів-новаторів показав, що ті широкі можливості сучасних інформаційних технологій, які відкриваються перед вчителями, завдяки різноманітним і зручним програмним продуктам Microsoft створюють таке електронне освітнє середовище, яке робить процес навчання більш ефективним і дозволяє вчителю рости і реалізовувати свій потенціал. А це запорука формування успішної особистості, так необхідної сучасному суспільству», – каже Тамара Пушкарьова, начальник відділу менеджменту освіти та вивчення педагогічного досвіду Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

На початку наступного навчального року «Майкрософт Україна» оголосить про старт чергового національного етапу конкурсу інноваційних проектів у навчанні.

Восьмий щорічний Європейський Форум Microsoft «Партнерство в навчанні» вперше проходив цього року в Росії, зібравши понад 300 вчителів, керівників шкіл, експертів і професіоналів у сфері освіти з більш ніж 40 європейських країн.

Учасниками Форуму стали переможці національних конкурсів проектів вчителів, що проходили в різних країнах Європи. Наступний Європейський Форум «Партнерство в навчанні» пройде в Лісабоні з 21 по 23 березня 2012 року.

Як повідомлялося, в березні на конкурсі інноваційних українських проектів в освіті перемогла розробка Олени Антикуз із вивчення фізики за допомогою платформи Windows Live.

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше