Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Увага! Шостий конкурс «Вчитель-новатор»!
Шостий Всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор» буде проведено на сайті Мережа партнерство в навчанні. На сайті створено спільноту для обговорення Положення Шостого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор». Запрошуємо Вас взяти участь в обговоренні Положення конкурсу. Для цього Вам необхідно зареєструватися на сайті Мережа партнерство в навчанні і приєднатися до спільноти Про положення Шостого Всеукраїнського конкурсу "Вчитель-новатор". Прохання під час реєстрації заповнювати свої анкетні дані якомога детальніше і в профілі завантажити своє фото. Обговорення Положення конкурсу планується закінчити 12 жовтня, щоб вже 15 жовтня розпочати роботу Шостого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор».
На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України підтримує проведення конкурсу, мета якого – опанування освітянами сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання. Конкурс спрямовано на підвищення якості навчання учнів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, розвиток ініціативи педагогів, студентів та науковців у розробці та вдосконаленні навчально-методичних матеріалів для якісного вивчення програмних продуктів Microsoft, у розробці програмних засобів навчального призначення, надання практичної допомоги вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, науковцям, викладачам та студентам педагогічних навчальних закладів в оволодінні інноваційними методами навчання та забезпечення вільного доступу освітян до національних освітніх електронних ресурсів.
УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
 1. Організатори конкурсу. Безпосереднім організатором конкурсу є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання АПН України. Інформаційну підтримку здійснює журнал «Комп’ютер у школі та сім’ї».
 2. Учасники конкурсу. Участь у конкурсі можуть брати учителі загальноосвітніх навчальних закладів, науковці, викладачі та студенти педагогічних навчальних закладів.
 3. Термін проведення конкурсу. Конкурс проводиться з 15.10.2009 р. до 01.02.2010 р.
 4. Термін подання матеріалів. Термін подання матеріалів не пізніше 15.01.2010 р.
 5. Зміст матеріалів. На конкурс  подаються навчальні матеріали, розроблені з метою залучення інформаційно-комунікаційних технологій до навчально-виховного процесу, і подані у вигляді презентації MS PowerPoint, що носить назву «Віртуальний тур до класної кімнати» (або коротко ВТК-проект).
 6. Реєстрація учасників та розміщення матеріалів. Учасники конкурсу реєструються на сайті Мережа партнерство в навчанні http://ua.partnersinlearningnetwork.com. Після реєстрації необхідно приєднатися до спільноти ШОСТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ВЧИТЕЛЬ-НОВАТОР». Шаблон Віртуального туру до класної кімнати (ВТК-проекту) та докладні інструкції щодо його заповнення розміщено у розділі СПІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ цієї спільноти. Файли з конкурсними матеріалами учасники повинні завантажити у розділі МАТЕРІАЛИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ. Розміщення матеріалів на сайті Мережа партнерство в навчанні  означає згоду учасника на вільне використання цих матеріалів у навчально-виховному процесі.
 7. Переможці. Журі визначає 10 переможців.
 8. Нагородження учасників. Відповідно до програми «Партнерство в навчанні» компанією «Майкрософт Україна» для автора найкращої роботи та переможців конкурсу встановлюється 10 подарунків. Найкраща робота конкурсу відзначається спеціальним суперпризом від компанії «Майкрософт Україна» (переносний ПК laptop). Журі може запросити одного з переможців конкурсу на Європейський конкурс «Вчитель-новатор». Цей переможець повинен підготувати презентацію роботи англійською мовою.Фотографії переможців буде надруковано на кольорових обкладинках журналу «Комп’ютер у школі та сім’ї».
 9. Керівництво. Організацією і проведенням конкурсу керує оргкомітет, склад якого визначається організаторами конкурсу.
 10. Журі. Персональний склад журі визначається організаторами конкурсу.
 11. Підсумки. Підсумки конкурсу оголошуються під час проведення загальних зборів переможців конкурсу у лютому 2010р. За довідками звертайтеся за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. (044) 486–65–59.

  Контактна особа: Задорожна Наталія Тимофіївна.

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?