Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Увага! Шостий конкурс «Вчитель-новатор»!
Шостий Всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор» буде проведено на сайті Мережа партнерство в навчанні. На сайті створено спільноту для обговорення Положення Шостого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор». Запрошуємо Вас взяти участь в обговоренні Положення конкурсу. Для цього Вам необхідно зареєструватися на сайті Мережа партнерство в навчанні і приєднатися до спільноти Про положення Шостого Всеукраїнського конкурсу "Вчитель-новатор". Прохання під час реєстрації заповнювати свої анкетні дані якомога детальніше і в профілі завантажити своє фото. Обговорення Положення конкурсу планується закінчити 12 жовтня, щоб вже 15 жовтня розпочати роботу Шостого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор».
На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України підтримує проведення конкурсу, мета якого – опанування освітянами сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання. Конкурс спрямовано на підвищення якості навчання учнів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, розвиток ініціативи педагогів, студентів та науковців у розробці та вдосконаленні навчально-методичних матеріалів для якісного вивчення програмних продуктів Microsoft, у розробці програмних засобів навчального призначення, надання практичної допомоги вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, науковцям, викладачам та студентам педагогічних навчальних закладів в оволодінні інноваційними методами навчання та забезпечення вільного доступу освітян до національних освітніх електронних ресурсів.
УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
 1. Організатори конкурсу. Безпосереднім організатором конкурсу є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання АПН України. Інформаційну підтримку здійснює журнал «Комп’ютер у школі та сім’ї».
 2. Учасники конкурсу. Участь у конкурсі можуть брати учителі загальноосвітніх навчальних закладів, науковці, викладачі та студенти педагогічних навчальних закладів.
 3. Термін проведення конкурсу. Конкурс проводиться з 15.10.2009 р. до 01.02.2010 р.
 4. Термін подання матеріалів. Термін подання матеріалів не пізніше 15.01.2010 р.
 5. Зміст матеріалів. На конкурс  подаються навчальні матеріали, розроблені з метою залучення інформаційно-комунікаційних технологій до навчально-виховного процесу, і подані у вигляді презентації MS PowerPoint, що носить назву «Віртуальний тур до класної кімнати» (або коротко ВТК-проект).
 6. Реєстрація учасників та розміщення матеріалів. Учасники конкурсу реєструються на сайті Мережа партнерство в навчанні http://ua.partnersinlearningnetwork.com. Після реєстрації необхідно приєднатися до спільноти ШОСТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ВЧИТЕЛЬ-НОВАТОР». Шаблон Віртуального туру до класної кімнати (ВТК-проекту) та докладні інструкції щодо його заповнення розміщено у розділі СПІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ цієї спільноти. Файли з конкурсними матеріалами учасники повинні завантажити у розділі МАТЕРІАЛИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ. Розміщення матеріалів на сайті Мережа партнерство в навчанні  означає згоду учасника на вільне використання цих матеріалів у навчально-виховному процесі.
 7. Переможці. Журі визначає 10 переможців.
 8. Нагородження учасників. Відповідно до програми «Партнерство в навчанні» компанією «Майкрософт Україна» для автора найкращої роботи та переможців конкурсу встановлюється 10 подарунків. Найкраща робота конкурсу відзначається спеціальним суперпризом від компанії «Майкрософт Україна» (переносний ПК laptop). Журі може запросити одного з переможців конкурсу на Європейський конкурс «Вчитель-новатор». Цей переможець повинен підготувати презентацію роботи англійською мовою.Фотографії переможців буде надруковано на кольорових обкладинках журналу «Комп’ютер у школі та сім’ї».
 9. Керівництво. Організацією і проведенням конкурсу керує оргкомітет, склад якого визначається організаторами конкурсу.
 10. Журі. Персональний склад журі визначається організаторами конкурсу.
 11. Підсумки. Підсумки конкурсу оголошуються під час проведення загальних зборів переможців конкурсу у лютому 2010р. За довідками звертайтеся за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. (044) 486–65–59.

  Контактна особа: Задорожна Наталія Тимофіївна.

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше