Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Опубліковано проект програми ЗНО зі всесвітної історії та всесвітньої літературиНа офіційному сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України опубліковано проекти програм зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2013 року зі всесвітньої літератури та всесвітньої історії 2012р.

Програмі ЗНО зі всесвітньої історії надано вигляду таблиці, яка складається з двох колонок. У першій колонці викладено зміст історичного матеріалу, у якому виокремлено факти, дати, персоналії, поняття та терміни. Це мінімум, з якого випускники повинні мати певні знання та уявлення. Термін "знання" стосується конкретних дат, подій, персоналій. Термін "уявлення" - історичних процесів, загальних характеристик певних ідей і понять.

Якщо про якийсь факт згадано у цій колонці таблиці, то це означає, що він може бути використаний розробниками тесту ЗНО для перевірки знань і умінь. Якщо у програмі вказано дату, то це означає, що учень має знати її та встановлювати відповідність між нею та історичною епохою чи процесами суспільного життя минулого, діяльністю історичної постаті. Названі в програмі ЗНО історичні персоналії учень повинен вміти розпізнати за портретними рисами.

Програму зовнішнього незалежного оцінювання зі світової літератури розроблено з урахуванням чинних програм зі світової літератури для 5–9 класів та програм для профільного навчання учнів 10–11 класів. Матеріал програми ЗНО розподілено за такими розділами: "Художня література як мистецтво слова. Літературний процес", "Античність", "Середньовіччя", "Відродження", "Бароко", "Класицизм", "Просвітництво", "XIX століття", "XX - початок XXI століття".

Проект "Світова література програма зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року"
Проект "Всесвітня історія програма зовнішнього незалежного оцінювання"

За матеріалами: Освітній портал

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше