Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Всі пільги, що надавалися ВНЗ абітурієнтам для позаконкурсного вступу, будуть скасовані під час вступної кампанії 2009 року. Про це заявив Міністр освіти й науки України Іван Вакарчук.

За словами Вакарчука, поступити до ВНЗ за пільгами зможуть тільки діти з особливими потребами.

 

Вакарчук підкреслив, що в наступному році абітурієнти будуть поступати винятково за своїми знаннями. За його словами, цього року переважна більшість бюджетних місць відійшла саме пільговикам, зокрема, сиротам, чорнобильцям і дітям військовослужбовців. Тому абітурієнти, які одержали високі бали за результатами зовнішнього тестування, змушені вчитися на платній основі.

Міністр також уточнив, що цього року держзамовлення у ВНЗ складене так: 145 тис. місць - бакалаври у ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації й 86 тис. місць - у ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

Як відомо, більшість державних місць у ВНЗ цього року дісталося пільговим категоріям вступників, а не абітурієнтам з високими балами сертифікатів ЗНО. На деякі спеціальності кількість зарахованих абітурієнтів пільгових категорій становить 70% від загальної кількості місць державного замовлення у ВНЗ.

МОН України

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше