Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) обнародував всі завдання зовнішнього незалежного оцінювання 2008 року і відповіді на них. Ознайомитися з цією інформацією можна в розділі "Тести-2008".

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України має намір наступного року зменшити кількість предметів, які виносяться на незалежне зовнішнє тестування.

 

Зокрема, в 2009 році їх планується провести 8 замість 11, як було цього року. Про це сказано в проекті наказу МОН "Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2009 році".

У 2009 році випускники шкіл здаватимуть тести з восьми предметів - української мови і літератури, історії України, математики, біології, фізики, хімії, географії та однієї іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської).

Планується, що школярі матимуть право пройти зовнішнє тестування не більше ніж з 5 предметів, а тестування з української мови і літератури, як і раніше, буде обов'язковим для всіх абітурієнтів.

УЦОЯО

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше