Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Журнал "Однокласник" та ГК "Фокстрот" оголошує конкурс юних журналістів "Твій погляд"-2008.

До участі в конкурсі допускаються всі учні середніх шкіл, а також студенти навчальних закладів ІІ рівня акредитації. Конкурс проводиться в двох номінаціях:
1.Серед тих, хто пише.
2.Серед тих, хто фотографує.

 

Ви надсилаєте до редакції протягом року свої дописи й фотографії, журі відбирає найкращі, які друкуються на сторінках журналу, а вже серед надрукованих робіт журі визначає переможця. Нагородження переможців відбудеться в кінці року.

Дата проведення 15.01.2008 - 15.12.2008

Матеріали надсилайте на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або поштою: журнал "Однокласник", вул. Дегтярівська, 33-44, м. Київ, 04119

Які матеріали надсилати на конкурс?

1.Тексти

Матеріали про все, що вас хвилює, зачіпає, тривожить, зводить із розуму чи викликає захват. Матеріали на будь-яку актуальну, болючу, тривожну чи навіть жахливу тему. Матеріали про все чудове, світле й радісне, чи сумне й гірке, що траплялось із вами.
Меценат. Ви можете написати про безкорисливу людину, яка робить добрі справи, допомагає хворим, немічним, інвалідам, дітям-сиротам, а чи просто сусідам і знайомим, не розраховуючи на якийсь зиск. Ви можете написати про неї так, щоб іншим схотілося бути схожими на неї.
Острів любові. Пишіть, якщо ви вже пережили це почуття. Та пам’ятайте — писати про кохання дуже важко.
Хамство у школі. Якщо ви з ним не стикалися, то не пишіть на цю тему.
Моя хата НЕ скраю. Цигарка, пляшка чи шприц у руках дитини, міста, які потопають у смітті, занапащена природа, жорстокість дорослих а чи власних однокласників, історія, яка нічого не вчить — це те, чого не повинно бути. Якщо лихо коїться на ваших очах — пишіть про це.

2.Фотокартки.

Спинися, мить! Красиве й потворне існують поруч із нами. Ловіть цю мить!
Портрет друга. Другом може бути не тільки ваш ровесник, а й учитель, і мама, й бабуся, що завжди сидить на лаві біля під’їзду...
Фоторепортаж. Скільки всього цікавого відбувається у вашому класі, школі, селі, місті! Завдяки вашим фотокарткам про них дізнається вся Україна.

Фотокартки надсилайте на диску (якщо користуєтеся цифровою камерою) або на фотопапері форматом не менше, аніж 13х18.

Нагороджують призерів "Однокласник” та ГК "Фокстрот”

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше