Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Президент України Віктор Ющенко заявляє про необхідність оптимізації імплементації Болонського процесу в Україні. Про це він сказав у ході розширеної наради з керівниками вищих навчальних закладів України.

В.Ющенко нагадав, що Україна приєдналася до Болонського процесу для того, щоб вітчизняна освіта відповідала європейським стандартам. На цей час ця ідея, сказав Президент, вже досить сильно адаптована в Україні, але ще залишається ряд моментів, на які необхідно дати відповіді.

 

Глава української держави нагадав, що у нас залишилося ще два роки до кінцевого строку інтеграції України в Болонський процес, тому що в 2010 році минає час повної адаптації. Ці речі, підкреслив В.Ющенко, тісно переплітаються з інтеграцією України в ЄС. "Коли ми говоримо про Болонський процес, то це невід'ємна частина цієї інтеграції", - сказав він.

В.Ющенко вважає, що Україна здатна через два роки надати українському студентові рівні можливості на всьому болонському просторі. "Болонський процес - це гарний стимул оптимізації якості освіти в Україні. Ми повинні проводити його синхронно, чітко та динамічно".

За матеріалами: Лiга

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше