Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

18 вересня 2008 pоку Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук затвердив програми зовнішнього оцінювання навчальних досягнень вступників до вищих навчальних закладів, яке буде проводитися у 2009 році.

У зв′язку з цим Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що підготовка тестів для зовнішнього оцінювання 2009 pоку буде здійснюватися лише на основі цих програм. Жодного питання, яке виходитиме за межі затверджених програм, у тестах не буде.

 

Український центр оцінювання якості освіти не визначає зміст програм зовнішнього оцінювання. Тому будь-які звернення щодо їхнього змістового наповнення працівниками Центру розглядатися і коментуватися не будуть.

Майбутнім учасникам зовнішнього оцінювання у процесі підготовки Український центр оцінювання якості освіти рекомендує використовувати зазначені вище програми та шкільні підручники. Не потрібно користуватися посібниками, довідниками та іншою літературою, що видана без погодження з Міністерством освіти і науки або з Українським центром оцінювання якості освіти. В бібліотеках закладів освіти є в достатній кількості збірник інформаційних матеріалів "Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів. 2008", який також Український центр оцінювання якості освіти рекомендує використовувати під час підготовки до зовнішнього оцінювання. На жаль, перевидання цього посібника в 2009 році здійснюватися не буде. Однак, зважаючи на те, що в зазначеному посібнику немає матеріалів для підготовки до тестування з іноземних мов, Український центр оцінювання якості освіти планує наприкінці 2008 року видати доповнення до нього, де буде подано зразки тестових завдань з англійської, німецької, французької та іспанської мов. Це видання також надійде до бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів.

У найближчі дні на сайті Українського центру оцінювання якості освіти будуть розміщені основні технічні параметри, що характеризують тести, які будуть використовуватися для зовнішнього оцінювання в 2009 році (кількість завдань, їхні основні форми, час, необхідний для виконання завдань, наявність "відкритої" частини та ін.).

За матеріалами: УЦОЯО

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше