Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
У рамках «Проекту адаптації немісцевої молоді» за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту, РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» в Рівному 8 жовтня відбудеться захоплююча гра «КВЕСТ по-рівненськи». Квест розпочнеться о 15.00.

Щороку вищі навчальні заклади міста Рівного набирають тисячі студентів з різних міст, районних центрів та сіл. Більша частина з них не досить добре або зовсім погано знає наше місто. З метою адаптації немісцевої молоді стартує новий проект — «КВЕСТ по-рівненськи».

Участь у грі приймуть п’ять студентських команд, проте реєстрація триватиме до самого старту гри. Участь у грі є абсолютно безкоштовною. Кількість учасників у команді необмежена. Гра повністю пішохідна і буде тривати не більше 7 годин. Мета проекту — в ігровій формі ознайомити студентів з розташуванням установ, закладів культури, харчування, спортивних шкіл, Інтернет-клубів, бібліотек, медичних та лікувальних закладів, вокзалів; навчити їх орієнтуватись по місту за допомогою карти, спонукати звертатись за допомогою до перехожих, коли в них виникають труднощі, стимулювати командний дух і співпрацю в невеликих групах.

Завдяки своїй участі у квесті рівненські студенти матимуть змогу швидко та в ігровій формі ознайомитись з усіма важливими для студентства закладами міста та ще й отримати призи та подарунки за свою участь.

Газета "Рівне Вечірнє"

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше