Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Протягом кінця 2012-початку 2013 років в Полтавській області спостерігається тенденція до зростання кількості вчителів, учнів та їх батьків,  які підтримують впровадження та використання електронної освіти у школах.

20 березня на базі Полтавської спеціалізованої школи №3 за підтримки Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної  освіти  ім. М.В. Остроградського відбулась нарада щодо стану та перспектив впровадження методів електронної освіти в освітніх закладах регіону.


 

Під час заходуспеціалісти електронної освітньої мережі «Щоденник.ua», яка надає навчальним закладам можливість безкоштовно впроваджувати інструменти електронної освіти,  автоматизації документообігу, окреслили ситуацію із застосуванням інтерактивних технологій у навчальному процесі в школах регіону. В свою чергу директори та вчителі полтавських освітніх закладів поділились своїмдосвідом тавраженнями від впровадження інформаційно-комунікаційних технологій.

«Щоденник.ua» - це дуже просто і зручно, в нашій школі всі задоволені такими інноваціями. Сьогодні ми повністю підтримує ідею щодо відмови від паперових щоденників та журналів та переходу на їх електронні аналоги», - зазначив директор Полтавської спеціалізованої школи №3 Євген Лаврентійович Романов.

«Для мене електронний щоденник – це дуже зручно. Я завжди в курсі успіхів та проблем моєї доньки у школі і можу не тільки дивитись усі її оцінки, але й поспілкуватись з вчителями та класним керівником в режимі онлайн. Це дає можливість вчасно запобігати будь-яким  проблемам у навчанні доньки та допомагати їх вирішувати ці питання», - розповіла Оксана, мати учениці 7 класу Олени.

Слід зазначити, що вПолтавській області підвищується активність користування інструментами електронної освіти та автоматизованого документообігу на базі  платформи «Щоденник.ua». Адже вона надає можливості створення повноцінного віртуального представництва школи в мережі Інтернет – ведення електронного розкладу та всіх форм шкільної звітності – погодинних та поурочних планів, електронного журналу та щоденника. Освітня мережа «Щоденник.ua» об’єднує вчителів, учнів та їх батьків в єдиний шкільний інформаційний простір.

На сьогодні 401 школа регіону вже приєдналась та починає опановувати методи електронної освіти.

Довідка:

На сьогодні електронну освітню платформу «Щоденник.ua»  - використовують близько 10 000шкіл.

Функціоналплатформинадає інструменти для впровадження у школах методів електронної освіти - побудовисистемикомунікації між всіма учасникамиосвітнього процесу, створенняумовдляорганізаціїдистанційного навчання, а також для автоматизації документообігу.

«Щоденник.ua»  працює відповідно до норм закону про захист персональних даних, пройшло комплексну перевірку, що підтверджено атестатом відповідності (ДССЗІ України № 7026) КЗСІ і надає законні підстави «Щоденник.ua» зберігати й обробляти персональні             дані.

Проект рекомендований Міністерством освіти і науки України та Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти України.

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше

Получайте высшее образование в Великобритании и сдавайте тест по IELTS.