Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
14-15 листопада у Києві відбудеться фестиваль незалежної студентської преси14-15 листопада у Києві відбудеться довгоочікуваний Третій фестиваль незалежної студентської преси. Організаторами заходу традиційно виступає Спілка ініціативної молоді (CІМ) та Студентська рада Києва (СРК).

Фестиваль студентської преси - це чудова змога для молодих журналістів проявити та зарекомендувати себе, розвинути професійні навички, цікаво і з користю провести час. Учасники матимуть змогу взяти участь у тематичних тренінгах та семінарах, побувати на презентації студентських видань, поспілкуватися з колегами та зустрітися із відомими українськими журналістами. Так, почесними гостями минулорічних фестивалів були: журналісти Вахтанг Кіпіані, Віталій Портніков та Андрій Смірнов, телеведучі Єгор Соболєв, Андрій Куликов та Іванна Коберник. Участь приймали представники понад 30 студентських видань.

Події фестивалю відбуватимуться в Українському домі (більша частина) та в офісах провідних медіа-компаній України.

Цього року фестиваль підтримують: Міністерство освіти та науки України; товариство "Знання"; всеукраїнська мережа молодіжних видань "А5". Головний лідер-партнер: молодіжний журнал "Рупор".

Організатори запрошують до участі редакторів студентських газет або тих, хто тільки планує створити власне пресове видання. Учасники відбираються за анкетами. Реєстрація триває до 10 листопада.

За матеріалами: Освітній портал

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше