Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Регіональні центри оцінювання якості освіти (РЦОЯО) створили 818 пунктів для проведення пробного зовнішнього тестування. Найбільше їх створено в Донецькій області – 97, найменше - у Києві (23) та Миколаївській області (10), повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

Український центр оцінювання якості освіти припускає, що кількість пунктів тестування доведеться збільшити. "Інтернет-реєстрація учасників тестування відбувається несамовитими темпами. Вже третій день кожні 15 хвилин на сайтах РЦОЯО реєструється в середньому 111 охочих", - заявила начальник відділу зовнішніх зв’язків центру Валентина Ткаченко. Також вона повідомила, що пункти тестування працюватимуть на базі шкіл, університетів, інститутів, технікумів, коледжів, училищ, академій та обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Станом на 12 листопада, кількість осіб, зареєстрованих на пробне тестування, складає 36 тисяч. Найбільше учасників зареєструвалися у Дніпропетровській, Луганській, Львівській, Харківській областях та в місті Києві.

Як і очікувалося, найбільшою популярністю серед майбутніх учасників зовнішнього оцінювання користуються українська мова і література (предмет, обов'язковий для всіх учасників тестування), історія України, математика та англійська мова. В останні дні суттєво побільшало охочих ознайомитись з умовами тестування з хімії.

Нагадаємо, реєстрація учасників пробного тестування вперше здійснюється виключно через інтернет та триватиме до 30 листопада. Пробне тестування відбудеться навесні 2009 року: 14 березня учасники складатимуть українську мову та літературу, історію України, біологію, географію, а 21 березня - іноземну мову (англійська, німецька, французька або іспанська), математику, хімію та фізику.

Основна сесія зовнішнього тестування 2009 року пройде з 6 травня до 5 червня, а реєстрація на неї розпочнеться вже 1 грудня.

За матеріалами: УЦОЯО

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше