Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000" оголосив ІІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс "Новітній інтелект України". Участь в якому можуть взяти молоді дослідники, соціально активні та підприємливі люди, які небайдужі до майбутнього України, і вік яких не перевищує 35 років. Про це повідомляє Департамент наукових і освітніх програм МБФ "Україна 3000".

Метою конкурсу є пошук, підтримка та залучення обдарованої молоді до активної суспільної діяльності шляхом співпраці з організаторами Конкурсу, представниками влади, громадськими організаціями та бізнес-середовищем.

Конкурс складається з трьох конкурсних номінацій: конкурс наукових досліджень з економічної та гуманітарної тематики (на задані організаторами теми), конкурс бізнес-ідей та конкурс соціальних проектів.

Конкурс відкритий до 20 січня 2009 року, Національний етап підведення підсумків відбудеться 28 березня у Києві.

Нагадаємо, що конкурс "Новітній інтелект України" проходить вже втретє. Минулого року у Конкурсі взяло участь 1608 молодих інтелектуалів, 30 з яких були визнані національними переможцями та нагороджені грошовими преміями.

У церемонії нагородження взяли участь Голова Наглядової ради МБФ "Україна 3000" пані Катерина Ющенко, міністр освіти і науки України Іван Вакарчук, міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, провідні науковці, педагоги, представники влади, українських та зарубіжних громадських організацій.

За матеріалами: Освітній портал

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше