Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
В Рівненській області покращилася ситуація з будівництвом та ремонтом навчальних закладів. У районних бюджетах передбачено 35 мільйонів гривень на капітальні ремонти навчальних приміщень. Про це розповів начальник Рівненського обласного управління освіти і науки Іван Вєтров.

"Початок будівництва школи за останні 5-10 років - подія непересічна. Багато шкіл почали будувати, але не завершили. Приємно, що крига скресла і протягом останніх років активно ведеться будівництво. Днями у Зарічному відкрили другу чергу школи, а ще поліпшили стан тих довгобудів, які є, зокрема, у Шпанові. Цьогоріч розпочали будівництво нових шкіл у трьох районах: у селі Глинне на Рокитнівщині, Тинне на Сарненщині та Богуші на Березнівщині. Лише у районних бюджетах передбачено 35 мільйонів гривень на капітальні видатки у навчальних закладах", - зазначив Іван Вєтров.

Окрім цього він зауважує, що нині на Рівненщині є 19 навчальних закладів високої степені готовності незавершеного будівництва та 23 об'єкти з незадовільним станом аудиторій.

За матеріалами: Рівненська газета

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше