Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
28 листопада у Києві пройде завершальний етап конкурсу "Студент країни 2008". Серед тисячі бажаючих цього року нагородять трьох кращих студентів, які проявили себе в спорті, мистецтві та громадській діяльності.

"Суть конкурсу - відібрати найкращих і допомогти в стимуляції молодого покоління. Буде така врочиста частина - це концертна програма з нагородою в трьох номінаціях, тобто громадський вчинок, художній вчинок і спортивний вчинок", - повідомив глава оргкомітету конкурсу й глава правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Наше майбутнє" Володимир Гавриш.

"Це соціальний проект, спрямований на розвиток молодого покоління, пропаганду успішних справ і людей, формування прагнення до збереження й розвитку національної культури, пропаганди здорового способу життя, створення можливості молодим людям для прояву своїх інтелектуальних, творчих, фізичних і духовних якостей", - сказав Володимир Гавриш.

Конкурс стартував у серпні 2008 року й буде тривати протягом 2009 року, до 17 листопада - Міжнародного дня студента. До участі в конкурсі запрошуються студенти всіх вищих навчальних закладів України 3-4 рівнів акредитації без обмеження форми й курсу навчання.

Як повідомив Володимир Гавриш, для участі бажаючим потрібно заповнити електронну анкету на сайті "Студент країни", що незабаром розпочне свою роботу. Журі вивчить всі анкети й відбере 70 претендентів, із числа яких будуть обрані сім переможців, що одержать номінацію "Студент країни".

Переможці конкурсу одержать щомісячні стипендії на півроку в розмірі близько 1 тис. грн і підтримку при працевлаштуванні після завершення ВНЗ. Крім цього, зараз організатори ведуть переговори із представниками фінансових фондів щодо можливості оплатити навчання "Студентів країни" за кордоном.

За матеріалами: MigNews-Украина

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше